Мажите прашуваат, жените одговараат

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Zosto si gi cuvate mecinjata?
Мечињата никогаш не ми биле интересни и не сум ги купувала, ни па ги чувам. Имам само едно кое го добив како поклон за роденден од една другарка, па сеуште го чувам, но како украс. Тоа и сите останати ситни работи кои ми го преполовуваат станот ми се спомени од кои мислам дека никогаш нема да се ослободам, иако не ги користам ни гледам секој ден.

Како еднаш не ви текна да платите пица пиво и куќа на водно...
Куќа не, ама повеќе други работи имам платено и ќе плаќам. Пијачка, вечера, ручек, доручек, поклонче без повод ... што да не. Ако сум женско, нејќам да сум секогаш таа што ќе биде почастена.:salut:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Куќа не, ама повеќе други работи имам платено и ќе плаќам. Пијачка, вечера, ручек, доручек, поклонче без повод ... што да не. Ако сум женско, нејќам да сум секогаш таа што ќе биде почастена.:salut:
Ја сум сведок...мене ме има частено пиво ла ла ла ла ла :pos:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Чувате работи ( поклони ) од бивши ?
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Чувате работи ( поклони ) од бивши ?
Порано кога ќе се скарав со било која личност,кршев,кинев,палев итн. СЕ од нејзе и после ми беше криво.
Сега се си чувам,забутано у ќоше некое да не знам каде е,ама битно го чувам...некако ми е детски да го фрлам:toe:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Чувате работи ( поклони ) од бивши ?
Да,како и секој друг поклон,само што разликата е што ги ставам на некое место каде што нема често да ги гледам.:):)
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Сте пробале да се измочате на ѕид или ограда?:wink:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Важна ли ви е големината на "алатот"?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Дали мислите дека сте дами?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom