Primera Division

Кој е најдобар фудбалски тим во Шпанија?


  • Вкупно гласачи
    293
Статус
Затворена за нови мислења.

ANTON

RIO FERDINAND
Член од
29 јануари 2007
Мислења
80
Поени од реакции
0
Epa so da ti prajme toa e stvarnost.Nekomu mu boli glavata koga go slusa toa ama trebase da si naviknat do sea.
TEST123.REAL najtrofeen klub.Boli pak?
LELE BRAVO, NAJTROFEEN STE ,I SEA STO,
POLSEDNIVE GODINI SE GLEDA KOJ E KOJ
I DA NE ZBORIME ZA MINATO
DA JA GLEDAME SEGASNOSTA
POLEKATE MALCE, USTE NE POCNALO 3 TO KOLO
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Е како бе ајде кажи чим си ти толку паметен?!?! Ајде трај криво ви е па сега ова она, освоени биле одамна, што ме боли мене кога се освоени, важно Реал Мадрид ги освојувал така? Ако се Барса толку што не освојувале тие? Тие сега неможат а не порано!
ај не се фали со титули од пред 100 години ако гледаме така поранo A.Bilbao биле најаки па сега Камења се.
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
ај не се фали со титули од пред 100 години ако гледаме така поранo A.Bilbao биле најаки па сега Камења се.
па и вие се фалите со титули од порано. џабе 'дискутриаме' се знај кој е најдобар
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
ај не се фали со титули од пред 100 години ако гледаме така поранo A.Bilbao биле најаки па сега Камења се.

ЕЕЕЕЕЕ тоа е тоа! Сеа ќе ти објаснам во што е разликата:

-Атлетик Билбао биле јаки, но сеа не се
-Барса биле камења, и сега се
-А Реал биле најдобри, и пак најдобри се

Сега ти е јасно во што е разликата?
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
ЕЕЕЕЕЕ тоа е тоа! Сеа ќе ти објаснам во што е разликата:

-Атлетик Билбао биле јаки, но сеа не се
-Барса биле камења, и сега се
-А Реал биле најдобри, и пак најдобри се

Сега ти е јасно во што е разликата?
Aj ne tuku tropaj :tapp:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Хехе! Неможете да поднесете што сме најдобри па ни ги оспорувате титулите, а и тоа дека сме најдобри :) Се гледа дека не е тоа само што биле одамна титулите земени, па затоа викате дека не треба да ги важиме тие. И оваа кога освоивме нешто не било фер, барем така спомнувате на Фан Клуб: Барселона. Не е фер што ни ја зедоја титулата. Се гледа кој плаче :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
LELE BRAVO, NAJTROFEEN STE ,I SEA STO,
POLSEDNIVE GODINI SE GLEDA KOJ E KOJ
I DA NE ZBORIME ZA MINATO
DA JA GLEDAME SEGASNOSTA
POLEKATE MALCE, USTE NE POCNALO 3 TO KOLO
E so skas sea da bide neso?.I SEA SO ama ????????????????????
POslednava godina se vide ubavo koj e podobar dvapati ve gazevme doma gosti .Se mozam da razberam deka odrekuvate ama na posteni tituli so odrekuvate toa ne mozam da go svaram
Ama kako so rekov pred nekolku meseci koga real bese prv a ti tvrdese deka barsa ke go prezemela vodstvoto,jas ne se sekiram VO PREDNOST SME svetlosni godini pred vas.
Ama treba da se naucite da gubite prvo da ne placete pa posle da naucete da pobeduvate.Ama tebe ti e krivo koga e Real podobar od Barsa ne mozis toa da go prebolis pa se pukas ovde.:jaj:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Пушти деца нек се радују :) Ај чим не ни ги признавате титулите, радувајтесе што бевте втори лани!
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Godinava vakva ce bide tabelata:
1.Real Madrid
2.Sevilja
3.Valensija
4.Atletico Madrid
5.Zaragoza
6.Barcelona
7.Almeria
8.Deportivo
itn
p.s barcelona moze trebase da bide podole ama epten ce imam posledici po reputacija od nivnite fanovi:pos2::vozbud::pos2:
 
F

fantomX

Гостин
„Кој губи има право да се лути“
Изрекава е наменета за фановите на Барселона
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ај бе па и вие...остајте ги нека се радуваат што зеле 2 титули во прошлите години, редно беше и тие да земат нешто. Се ние земавме, и по некогаш можеше да се случи Валенсија да ни украде некоја титула, но тоа не беше случај и со Барса, исто како и лани :) Само едно нешто може тука да се каже...се знае кој е шампион и толку!

Пушти деца нек се радују :):)
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
Брат се согласуваме само во едно.
Се знај кој е најдобар.БАРСА:baeh:
lele ej, detence od 14 god so mu stana far$a omilen klub od ko ojdoja ronaldinho i kompanija probva da ne ubedi deka farcelona bile najaki. veli si ti deka se najaki, sam se lazis
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Па јас кажав пред неколку дена. 70% од тие што навиваат за Барса навиваат од кога дојдоа Роналдињо, Ето, Меси и слични, пред тоа незнаеле што е тоа фудбал, а сега ми кажуваат тука дека биле најдобри. Ај ви се молам, ги поштувам само тие што навиваат од кога знаат за себе и за фудбалот...а за другите можам само да кажам дека не се за фудбал. Нека идат нека играат балет :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom