Фан Клуб: Лацио

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ѕверови се Лацио.Им викав денес на сите во школо дека пандев ќе даде гол.Реално гледано си заслужи Лацио да извади барем бод.
 

skitnik

...Џабешетач...
Член од
18 септември 2007
Мислења
341
Поени од реакции
2
Bravo decki super igra .... Pandev bese vistinski vodic amo krivo mi e so ne postigna het-trik ke bese za istorija,eden od malkute so mu zabile na real 2/3 golovi!!!
A braos!!!
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Zabunata sto se sluci na natprevarot koga trebase Pandev da izleze, Rossi go smeni mislenjeto otkako Pandev mu rekol deka moze uste 1 gol da im dade i Mauri rekol toj da izleze namesto Pandev i sepak Pandev ostana i go zavrsi natprevarot.:)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Пандев ѕвер. Докажа дека заслужува да игра 90 минути на секој натпревар. Два гола против Реал - си ја крена цената за 5-5,5 милиони. ;)
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Пандев е прогласен за играч на натпреварот. :yess:
 

runBABYrun

Секој ден НЕ е Велигден
Член од
1 февруари 2007
Мислења
724
Поени од реакции
0
бравос бравос пандев. честитики нема што друго да кажам освен тоа дека во лацио се гледа колку е пандев силен бидејќи кога игра за репрезентацијата сите на него му додаваат само тој игра едноставно во нападот а и противничката држава сигурно го знае само пандев и сите одбранбени највеќе се сконцентрирани на него.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Само едно нешто имам да кажам...UNA MAGGIAAAAAAA!!! Иако навивам за Реал мило ми е тоа што Пандев докажа дека е многу добар. А тоа што само него го варделе и дека неможел се сам...не е никакво оправдување. Од авион се гледа дека не игра исто за Мак. и за Лацио. Во Лацио е како вол неможат да го оборат...а за Мак. а малку го чепнат одма паѓа!
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Само едно нешто имам да кажам...UNA MAGGIAAAAAAA!!! Иако навивам за Реал мило ми е тоа што Пандев докажа дека е многу добар. А тоа што само него го варделе и дека неможел се сам...не е никакво оправдување. Од авион се гледа дека не игра исто за Мак. и за Лацио. Во Лацио е како вол неможат да го оборат...а за Мак. а малку го чепнат одма паѓа!
Па гледа да направи нешто [+] за Македонија, неможе сам да игра... гледе да извади максимум, али ништо од тоа... За Лацио има со кој да игра, со кој да прави акции :P:

Браво за Пандев :pipi:
 

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
13
Бравос за Лацио посебно за Пандев,тој ако не беше Лацио 100% ќе изгубеа,ама јас сум за Реал Мадрид :)
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
32
Поени од реакции
0
Другиот натпревар да постигне хет-трик , не два гола... многу ми е мерак така кога македонец постигнува голови против големи клубови:vozbud:
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
samo da se molime deka ke odberi da ostani vo lacio za da ne se zaebi ko pancev
ps vi se kladam deka kalderon ke saka da go kupi posle ova pandev. sekogas taka praj toj glaucho, ne znaj so saka
 

Kajgana Shop

На врв Bottom