Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 декември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
5
:pos2::pos2::pos2::pos2: мн закон цртан.. кај ти текна на тоа бе, се скинав од смеење :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: :zver::zver::zver:

Инаку делот со "Who is on the stage" го имаш на Youtube!!!Ама мислам дека ги има сите цртани со верверичката Slappy!!!Побарај ќе видиш!!!
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Респект за текстот:

Јaas sum dora karapuzova...ina4e so da kazam za mene ..nogo sakam maski sema..kak so ima nekoj u strumica ..si se znaat koj se
...imam motor4e vespi4ka ..btw oti sum nogo niski4ka i debeli4ka nema kak da go vozam ...ama nema vrska..nogo sakam na sirius da odam da se praam sema ama ne znam da plivam!! ..A NISTO NE SUM POSEBNO....i so da vi kazam drugo ..nogo sum srekna so sum tolko glypava i taka ....nogo uwa momi4ka sum ..jas ...samo neznam ..zso site mi se smmet po pato..neznam dali oto kosata mi e nogo kak gaba napraaana ili jas sum kak gaba ..aj ne e bitno vazno SMEET MI SE...ne e botno dali za uwo ili loso...i taka4kaa..

:pos2::pos2::pos2: :zver:
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
http://hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?ownerId=246305865&albumId=221588292

:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:


Лоооооооооооооооооооооооллллллл, девојчето ми е комшика, живее одма спроти мене на 5-6 метри. Иначе сигурно е за ремет напишан овој текст, не верувам да е од неа.

абе се ок ама и јас не верувам да е од нее, се гледе паметна момичка не е некој лекошина.....ама тексто е :nesvest:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Приватен профил.Дај скриншот што е за ремет да видиме:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom