Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 октомври 2007
Мислења
268
Поени од реакции
5

Painmaster

Feel the Pain!
Член од
28 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
2
Ако добиеш нов мејл од мутантов одма кажи Брат(от)
 

Superhik

Краде од сиромашните, дава на богатите
Член од
26 јануари 2007
Мислења
128
Поени од реакции
4
Анхтајн...љољ. Остајте го не го заебавајте, ќе му раскине џенската. И така не сте доволно образовани и компетентни.:pos2: Он своето образование го стекнува у САБА.
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Истово типче мене ми пиша порака на хајфајв, ме адна на мсн, и ме праша шо значело то "огле" шо му го имав остаено како коментар на една слика. Епа, пошто не му вратив ни на пораката, а ни на мсн 2% не го познавам, еве ти објаснение. Огле ти е збор кој овде во гетово кај мене го користиме за да речиме на нашки - грдило. Огле = Агли = Ugly или па сакаш вака, дисгастинг = disgusting. Oh, yes u r, yes u r.. Surely this time!
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
овој не ве потсеќа на Лрч од Адамс Фамили ?:pos2::pos2:

Ако не Лрч , дефинитивно Франкештајн:vozbud::vozbud:
Никола_МКД напиша:
:pos: :pos: :pos: кај ти текна бе. стварно на него личи





пс не е тој од адамс фемили туку франкенштајн
во се исти се :pos2:. уште штраф му фали низ врат
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
во се исти се :pos2:. уште штраф му фали низ врат
Искрено сликана на која пишува KISS ME ми е толку морбидна, ми иди нешто ко "I know what you did on your last plastic surgery" или пак "Not another ugly-stupid-sick-teen movie"
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Нов ремет на повидок? :helou:


Сум добил мејл од АНХТАЈН :kesa:





Кој сака да го адне шизиков еве ви адреса:

boyskmk@live.com

Мала ретроспектива на типот, бидејќи сега го заклучил пофилот :drk:
http://boyskmk.hi5.com/



Ја па овој го мислев дека е ретардиран и грев ми беше да го реметам:kesa:
Озбилно така помислив, сеуште се двоумам дали ми личи на
настапена жаба или на заден дел на камила, а сите му оставаат коментари на слики од стилот “топ си еј“, мислев дека од сожалување така му пишат.
Искрено му ја жалам камерата што морала да се соочи со него лице во лице толку пати... и жити се шо му значи она “You Hot Me“?
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
Молете се на светите Русалки да не види Даче легендата дека го имате на ремет ставено. Иначе типот е речиси убиец (во преносна смисла нели). Има осакатено повеќе луѓе одошто има членови на форумов :D
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.422
Поени од реакции
7.776
Ооо, големо клабериште овој. Има клаберска мајца, има клаберски наочари. Целиот е клабер :)
Welcome new generation of Skopje Clubbers.


А во врска со овој АНХТАЈН...
Кога спомна САБА, веќе се беше јасно. Сите одврано богати и размазени деришта од градов се собрани таму.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.194
Поени од реакции
34.428




Status: Tvojot nov HI5 prijatel Goce BoySkMk, dodadi me sega! | Your new HI5 friend Goce BoySkMk, add me now!

http://boyskmk.hi5.com

boy sk mk looool najmutav nik ikad :vozbud: cc a slikata you hot me :pos::pos:




овој ми пратил покана за пријатели на hi5 :pos:
Совршен пар! :pos2:

Да има кастинг за македонскиот „самоубиец“ од Кичево, гарант овие би влегле во финале.


WTF значи YOU HOT ME?
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Совршен пар! :pos2:

Да има кастинг за македонскиот „самоубиец“ од Кичево, гарант овие би влегле во финале.


WTF значи YOU HOT ME?

You hot me =Мене ми е жешко , а тебе ?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Ја па овој го мислев дека е ретардиран и грев ми беше да го реметам:kesa:
Озбилно така помислив, сеуште се двоумам дали ми личи на
настапена жаба или на заден дел на камила, а сите му оставаат коментари на слики од стилот “топ си еј“, мислев дека од сожалување така му пишат.
Искрено му ја жалам камерата што морала да се соочи со него лице во лице толку пати... и жити се шо му значи она “You Hot Me“?
Со самото тоа што рекол дека има 16 години и дека учи во САБА, се закопа самиот во земја. На форумов некои членови веќе и докторати спремаат, тој ми учел во САБА. Хајфајвот му е типичен оглас од последна страна на огласникМ.
Братот, ако те вознемирува уште со меилови, кажи му нека се регистрира на Кајгана, ако воопшто успее да го одговори прашањето.Упс, се сетив, во САБА е, таму ги учат и повеќе од тоа.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom