Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Сум бил жртва и пак продолжувам да реметам, и не ми сметало што ме реметеле.
И што одеднаш сите ми станувате солидарни, а се кладам дека од кога сте ја виделе првата слика ви дошло барем малку да се насмеете.
Муабетов "не сум секогаш во право ама не сум бил во криво", пробај остани така ладнокрвен и недопирлив кога ПРИМЕР сестра ти е во таква состојба.
Солидарни не сме воопшто но се трудиме да сме. Работата е очигледна. Не си никој за да ги судиш останатите, како јас сега што те судам тебе.....то е то, не правам повеќе муабет
 

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
Hi!
My name is ********,but call me ****.I have 15 years old,I study in gimnasium,and I live in *****. I want to meet new friends in hi5,so if you want to be my friend you will.I want crazi thinks and crazi parties,and also I want soprise. if you want to know something else for me ask me and I will tell you.


Бонус

Build / Height: Fit / 299 cm


Некој други да не знајте вакви ‘‘јаки‘‘ работи? :smeshko: Мислев на Гуд Инглиш спик‘рс...:vozbud: :pos2:
хахахахахахахахахах НЕАМ КОМЕНТАР ЗА ОВА СВЕ Е САМОТО КАЖАНО хехехехехехе :pos2::pos2::pos2::pos2: мн јако!:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.450
Поени од реакции
47.279


лееелеееее :pos2::pos2::pos2::pos2: абеее он е ова???
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Хахахаха, го сакам за партнер на матура!:uvo:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Муабетов "не сум секогаш во право ама не сум бил во криво", пробај остани така ладнокрвен и недопирлив кога ПРИМЕР сестра ти е во таква состојба.
Солидарни не сме воопшто но се трудиме да сме. Работата е очигледна. Не си никој за да ги судиш останатите, како јас сега што те судам тебе.....то е то, не правам повеќе муабет
Финтата кај форуми е дека цело време ти се наоѓаат некои контрадикторни личности. Така било, така е и така ќе биде. Фала на вниманието и се најубаво.
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Леле сликава:pos2::pos2::pos2:
Овај ми личи на оној од клипот кољам бесам за 2000 евра.Може и истиот е:toe:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.626
Поени од реакции
11.199
Лелелелел.. свашта :):)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom