Претставување на вашиот клан

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
i ja iam clan luge ali nie ne sme tolku t.e. ja ne gi znam site poso sum od sk,a oni od te..nonstop eden so drug menjaat nickovi ko 2-ca da sme samo :D:D

inace sega za sega ja so gi znam sme
[C.s.V!!!]---GoKo}sBePot---[C.s.V!!!]---TheIceMan--istiot
[C.s.V!!!]---TheCle@ner_mkd-vaka neso
i sea drugive im znam nickovi ali ne znam dali se istite
[C.s.V!!!]---miki
[C.s.V!!!]---BLACK_FIRE*-vaka neso
[C.s.V!!!]---Zikic@
itn...

ako sakate mozeme nekad klanska da plesneme
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
i ja iam clan luge ali nie ne sme tolku t.e. ja ne gi znam site poso sum od sk,a oni od te..nonstop eden so drug menjaat nickovi ko 2-ca da sme samo :D:D

inace sega za sega ja so gi znam sme
[C.s.V!!!]---GoKo}sBePot---[C.s.V!!!]---TheIceMan--istiot
[C.s.V!!!]---TheCle@ner_mkd-vaka neso
i sea drugive im znam nickovi ali ne znam dali se istite
[C.s.V!!!]---miki
[C.s.V!!!]---BLACK_FIRE*-vaka neso
[C.s.V!!!]---Zikic@
itn...

ako sakate mozeme nekad klanska da plesneme
Го заборави [C.s.V!!!]---Raperce <<<<Овој дечко е стварно јак.
 

Kojgode

Бесна Зодбојка
Член од
23 јуни 2007
Мислења
113
Поени од реакции
8
ime na klanot : elite soldiers - eS

1. eS | The Godfather - Kokan Malenko
2. eS | Almighty - Dzoko Laboski
3. eS | HoBaK - Andrej Novakoski
4. eS | Variable - Boris Shopovski
5. eS | hollow - Petar Simjanoski
Za dogovaranje na mec pisuvajte na ovoj e-mail: kokan_pure@hotmail.com
 
Член од
7 август 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
sea imamo noF tim Apocalypse !!!
Apocalypse |[] .!.G@NgSt3R.!. [] !!!!!!!!
Apocalypse | [] Goran* [] ili poznat kako Th3 M0nsteR !!
Apocalypse | [] Gg []
Apocalypse | [] Dr. X [] poznat kako jebote srbine !! :)
Apocalypse | [] AnAcOnDa [] !!
Apocalypse | Skorpion4e !!!
Apocalypse | Dr SuReK RuSSiAn !!!
i gi predizvikuemo kgn !!!
 
Член од
10 јули 2007
Мислења
102
Поени од реакции
0
a ako mislis ne igrame dobro prasaj gi kgn kako pominuvaat protiv nas!!!?
kekek
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
gotovo alchocolic united .... sea iame nov klan ...

ime na klan : [rxY*]


clenovi :
[rxY*].:BuLLeT:. <93
[rxY*]WaRnInG
[rxY*]Deaths_WiLL
[rxY*]dr.neo*
[rxY*]ZzIiPpOo


za dogovaranje matchovi : viksamkd_93@hotmail.com

Ne sme citeri.. koga sakate mozeme da igrame lan...

Imame i server za klanska
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
a ako mislis ne igrame dobro prasaj gi kgn kako pominuvaat protiv nas!!!?
kekek
ЈАс колку што памтим: Еднаш ве истресовмо а еднаш кога ве водевме 7-2, на серверот влезе екстра играч (кој знае на колку души сте го дале пассот) и после плачевте зашто имаше екстра играч па направивме рес, бевме нанервирани и не победивте и се фалефте насекаде.
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.735
Поени од реакции
9.727
Шурек ја сум играл 3 пута против вас и 3 пута ве згавивмо. Не ве згазивмо туку ве ИЗГАЗИВМО. затоа ајт не збори глупости :tapp:
 
Член од
10 јули 2007
Мислења
102
Поени од реакции
0
ЈАс колку што памтим: Еднаш ве истресовмо а еднаш кога ве водевме 7-2, на серверот влезе екстра играч (кој знае на колку души сте го дале пассот) и после плачевте зашто имаше екстра играч па направивме рес, бевме нанервирани и не победивте и се фалефте насекаде.
DA DE ama toj ne bese nas ....
Шурек ја сум играл 3 пута против вас и 3 пута ве згавивмо. Не ве згазивмо туку ве ИЗГАЗИВМО. затоа ајт не збори глупости :tapp:

garfic pitaj dritona ili alaka zs sekoas kj ni falat us 1 2 partie za pobeda ne banira od serverot za da ne izgubat!!:DDDD
ennas tepavmo u prodolzenia i ban na cel tim kkekke:nesvest:
 
Член од
11 јуни 2007
Мислења
22
Поени од реакции
0
Ej Aj ne Preteruajte moze kgn ako sakate da se ispukamo sea koj ima antichit ajde a ne koj nemashe toninter jadeshe deka smo citeri ova ona daj sea da se ispukamo ako sakate inach3 ja sum .[!]. Goran* .[!]. da znaete malce smenif nick ama nema vrska pa zatoa daj da se ispukamo ka shto treba i da vidimo koj e pozaeban tolku od mene i shorty i garfilld oa bea vreminjata koj ne tepafte toa bea nashite prvi 5 CW ra zatoa pozz
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
Ej Aj ne Preteruajte moze kgn ako sakate da se ispukamo sea koj ima antichit ajde a ne koj nemashe toninter jadeshe deka smo citeri ova ona daj sea da se ispukamo ako sakate inach3 ja sum .[!]. Goran* .[!]. da znaete malce smenif nick ama nema vrska pa zatoa daj da se ispukamo ka shto treba i da vidimo koj e pozaeban tolku od mene i shorty i garfilld oa bea vreminjata koj ne tepafte toa bea nashite prvi 5 CW ra zatoa pozz
shorty i garfilld oa bea vreminjata koj ne tepafte toa bea nashite prvi 5 CW ra zatoa pozz

znaci surek lazel deka ste gi gazele kgn :drk:
 
Член од
10 јули 2007
Мислења
102
Поени од реакции
0

Ej Aj ne Preteruajte moze kgn ako sakate da se ispukamo sea koj ima antichit ajde a ne koj nemashe toninter jadeshe deka smo citeri ova ona daj sea da se ispukamo ako sakate inach3 ja sum .[!]. Goran* .[!]. da znaete malce smenif nick ama nema vrska pa zatoa daj da se ispukamo ka shto treba i da vidimo koj e pozaeban tolku od mene i shorty i garfilld oa bea vreminjata koj ne tepafte toa bea nashite prvi 5 CW ra zatoa pozz
taka i pravila ne znaevmo :pos2:

znaci surek lazel deka ste gi gazele kgn :drk:
ti si nepismen brat prvite 5 dur ne znaevmo pravila gi gubevmo a posle tepavmo zatoa ne praeja citeri i banoi ni lupaja ama nema veze :uvo:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Ej Aj ne Preteruajte moze kgn ako sakate da se ispukamo sea koj ima antichit ajde a ne koj nemashe toninter jadeshe deka smo citeri ova ona daj sea da se ispukamo ako sakate inach3 ja sum .[!]. Goran* .[!]. da znaete malce smenif nick ama nema vrska pa zatoa daj da se ispukamo ka shto treba i da vidimo koj e pozaeban tolku od mene i shorty i garfilld oa bea vreminjata koj ne tepafte toa bea nashite prvi 5 CW ra zatoa pozz
:pos:
Ќе се испукаме, само да се среди Интернетов.
Btw, како сум можел да те обвинам дека си читер кога убиство не можеше да направиш?:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom