Препораки за игри

Член од
2 март 2009
Мислења
30
Поени од реакции
0
ја отворив тема за играта али за жал не беше многу популарна, :( а мислам дека ке излага во Окт али не сум сигурен има некој шпекулации дека можно е да излезе и пролетва :helou:
Фала за информацијата. :smir:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
ја отворив тема за играта али за жал не беше многу популарна, :( а мислам дека ке излага во Окт али не сум сигурен има некој шпекулации дека можно е да излезе и пролетва :helou:
99% октомври/ноември. Одат си по стандардот, по една COD игра годишно, така да најверојтно ќе е во истиот период.
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
90
Ако може да ми препорачате игри за оваа конфигурација:

Процесор:Intel (R) Celeron 3.06 GHZ
Рам: 1 гб
Графичка:Intel(R) 82945G Express Chipset Family
Матична: Esc 945GCT-M2
 
Член од
2 март 2009
Мислења
30
Поени од реакции
0
Некоја игра да препорачате ко Fallout 3... Мислам дека RPG се викаја ваквите игри....

И некоја со тенис ама доста реален да е. :smir:
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.847
Некоја игра да препорачате ко Fallout 3... Мислам дека RPG се викаја ваквите игри....
Elder Scrolls IV: Oblivion обавезно да ја играш ако не си ја играл. Fallout 3 е правена во истиот engine како и оваа игра.

Исто ако сакаш RPG, ти ги препорачувам i Star Wars: Knights of the Old Republic.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.561
Поени од реакции
6.675
combatarms би ви ја препорачал,се збори за играва дека е боље од кантер и станува се повеке популарна....
 

Делија

Борец за ПРАВДА
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.196
Поени од реакции
35
И...??? Ќе каже некој дали излезе Resident Evil 5 за PC...??? :toe:
 

8A

2 + 2 = 5
Член од
15 јануари 2009
Мислења
78
Поени од реакции
11
Edana nova igra i zakon:
Elven Legacy
________________



 
Член од
6 јули 2008
Мислења
458
Поени од реакции
10
И таа и таа ... али Assasins creed појше ми го напраи меракот на мене.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.847
И Fallout 3 е многу добра. Ја играм доста време. Заразна е. А за приказната неам зборови. Една од најдобрите игри во 2008. А Assassins Creed не сум ни ја пробал. Глеам ќе искачала 2ка? Кога? Исто глеам и некоја "I am Alive" ? Да не знае некој да не искачаат у скоро време?
 
П

Паган-др

Гостин
Некој да препорача игра со трки со коли (значи и пимпување на колите) ама да е он лајн и да има доста играчи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom