A1 Net кабелски Интернет - генерална дискусија

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498


Утре ако не ме заебава преку ден и ако си продолжи по старо со одличната брзина повлекувам се` лошо што кажав :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Екстра е, се гледа дека филијалата во Тетово одлично работи. :)
Иначе, не знам кој проба од вас деновиве, ама иако youtube, redtube и сите други tubes ве заебаваа, торентите летаа со макс брзина цело време.

 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.031
Поени од реакции
6.051
наназад идеш со времево а ?

Добро бе, се греши. 2008 мислев. Се збунив ваљда со 4 месец шо е април и 2004 стаив. не мора одма со карање.

--- надополнето ---

Екстра е, се гледа дека филијалата во Тетово одлично работи. :)
Иначе, не знам кој проба од вас деновиве, ама иако youtube, redtube и сите други tubes ве заебаваа, торентите летаа со макс брзина цело време.

Цел нет им беше тапа, ама трентите фураа. Симнуев филмови пред 2-3 дена и јутуб не се полнеше, а глеам торентите летаат.
Пробав демек да ги стопирам, ама слабо. Знаат некој излет да напраат со нетов кејблов.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Денеска му раскинувам на Кејблтел после години и години врска. Ако момциве не знаат да си ги чуваат клиентите, нормално дека ќе ги изгубат.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Денеска му раскинувам на Кејблтел после години и години врска. Ако момциве не знаат да си ги чуваат клиентите, нормално дека ќе ги изгубат.
Знам дека зависи од местоположба и слично, ама генерално кај нас подобар нет не нуди никој од Кејбелтел, проверно многу пати до сега. Башка нудат далеку најдобри/најфер/најефтини пакети. Сега незнам ти какво искуство си имал нели :)
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
228
Поени од реакции
26
кај мене не отвара серверот од мрезата дали и кај вас е така или несто другое.
 

Gunner4ever

Vive la France
Член од
14 ноември 2009
Мислења
663
Поени од реакции
130


--- надополнето ---

toa lazat nemoguce covek nemoze da igra nekoja igrica na net duri i Counter mi laguva skapani kucinja !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom