Играч од вашиот омилен тим што ве нервира (причини)

Член од
26 јуни 2007
Мислења
77
Поени од реакции
0
Toj Mauri nemozam da go gledam vo startna postava na Lazio veke.Zaradi toa drvo nekastreno Lazio izigra samo nereseno so Real.
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Од сите играчи на Ливерпул најмногу ме нервира Сисоко!!Ауу кога гледам......На теренот кога игра мислиш го бркаат лавови и како луд трча од таа на таа страна:vozbud:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Кака. Додуша не е дека премногу ме нервира, да не можам да го гледам, ама како што он знае да биде себичен аууу...
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
Зебина. многу глуп човек е тоа, непресметлив. може да те убие, да добие црвен картон на важна утакмица, и додека искача да истепа уште двајца играчи и навивач. кретен (со извинение). иначе мрзам прљави играчи
 
Член од
26 јуни 2007
Мислења
77
Поени од реакции
0
Od vecerva imam nov igrac sto me nervira : MUSLERA.Mislam deka e jasno za sto stanuva zbor.
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
inzagi

Ne deka epten me nervira ali Pipo cel zivot e vo of sajd

Eeeee mi go zema zborot za Inzagi i jas toa mislev! go obozavam koga dava golovi, ali so toj ofsajd e dosada pa uste i se buni za skoro sekoj c c c nema nikogas da se nauci ali koga go nema vo igra dosadno e bez nego i sudiite nemaat rabota :uvo:
 
Член од
6 јануари 2006
Мислења
46
Поени од реакции
0
E GO NEJKAM CRISTIANO ZANETI ..... GO NEMOZAM.SO MU E NA TRENERON SO GO STAVA UVEK VEZE NEAM.MOZE SE GAY .KAKO I DA E DRUGITE OD JUVE MI SE SUPER.... UPS LEGROTALJE GO ZABORAIV HEHEEE
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Кристијано Роналдо. Пошто нема мозок, нема ни да има. :uvo:
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
nikogas me nemaSE nervirano nekoj igrac od mojot omilen tim se do deka jens lehman ne pocna da "jade" bureci ----- znaci mad jans !
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.503
Поени од реакции
47.650
Од каде да почнам еве вака
Џилардињо
Бонера
Броки
по малце(Дида,и Инзаги)
АНЧЕЛОТИ!!! треба реконструкција под итно!!!
Воглавно уште се овие со тоа што би ги исфрлил Дида и Инзаги и би го додал Емерсон и би го нагласил Џилардино а малце би симнал притисок од Анчелоти..
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Го мразам Гудјенсеееееееееен од дното на душата поглуп играч не сум видел. Ја глеав барса у софија и од 10 акции 8 им прекина тој а останатите 2 гол беа :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom