Играч од вашиот омилен тим што ве нервира (причини)

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Седи бе Рамбо, не биди толку опасен. Како да навивам јас за Ренџерс ко нема шанси да ги следам ни во Европа, а камоли во домашното првенство. Ни една телевизија не ги пренесва. Ти демек навиваш за нив, така си имаш речено оти филм ти е мангуп да се прајш дека за алтернативен тим навиваш. Јас Милан ко ќе изгубат болен паѓам, на сон ми излегва, дел од живото ми е.

Nemoj da zboruvas taka, zosto Rangers gi ima na televizija redovno!!!

Na TELETEKST :pos2: :pos2: :pos2:​
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.726
Поени од реакции
82.649
Седи бе Рамбо, не биди толку опасен. Како да навивам јас за Ренџерс ко нема шанси да ги следам ни во Европа, а камоли во домашното првенство. Ни една телевизија не ги пренесва. Ти демек навиваш за нив, така си имаш речено оти филм ти е мангуп да се прајш дека за алтернативен тим навиваш. Јас Милан ко ќе изгубат болен паѓам, на сон ми излегва, дел од живото ми е.
Ох, фала ти што после толку години навивање за Шкотска репрезентација и шкотски клубови, ми разјасни што ми било. А јас се чудев зошто баш за Шкотска навивам? Ама ете се најде нашиот мал Фројд, да ги растера психолошките магли кои стоеле во заднина на моите навивачки афинитети. I'm cured now, Yeeepie!
Отсега навивам за Милан!
Forza Milan!


 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.726
Поени од реакции
82.649
Е сега кога навивам (затоа што можам да го гледам на телевизија) за вистинскиот клуб - Милан. Можам слободно во контекст на насловот на темава да кажам гласно: - Го мразам Гатузоооо!!!
Чисто заради тоа што личи добар за мразење.
 
Член од
29 јули 2007
Мислења
27
Поени од реакции
0
jas navivam za Real Madrid a najmnogu so me nervira e Robinho kolku e glup so toa driblinzite i sekogas pravi poteg povejce mn e glup.:D
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Барселона-Олегер дефинитивно,па и Деко ме нервира некако
Јувентус-Легротаље,Ночерино
Астон вила-никој не ме нервира
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Ох, фала ти што после толку години навивање за Шкотска репрезентација и шкотски клубови, ми разјасни што ми било. А јас се чудев зошто баш за Шкотска навивам? Ама ете се најде нашиот мал Фројд, да ги растера психолошките магли кои стоеле во заднина на моите навивачки афинитети. I'm cured now, Yeeepie!
Отсега навивам за Милан!
Forza Milan!


Море ме заеба. Ете кажи кај ги гледаш ти Ренџерс, како ги следиш натпреварите?? Барем лагата шо ќе ја кажиш гледај да биди логична.

Ако не си ги гледал значи филм ти е. Мене не ми пречи, прај си ти филмој колку сакаш, само немој да мислиш дека сите не заеба и дека најкреативен си.
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
Znaci od mojot tim cudno no nikoj ne me nervira, a koga ja ima topkata Oleguer se osekjam nekako ko da u sekoj moment ke ja izgubi no ipak ne me nervira :wink:
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Барселона-Олегер дефинитивно,па и Деко ме нервира некако
Јувентус-Легротаље,Ночерино
Астон вила-никој не ме нервира
jas si mislev deka samo jas navivam za Aston Vila, ali ne sum bil samo jas.
Inaku od Aston Vila me nervirase me ken ali dobro e si otide
 

Ghost !!!

嚎噰匕勞媲噢卹綞听뻗
Член од
9 септември 2007
Мислења
344
Поени од реакции
0
Салгадо Од Реал ...Па Батката Незнае Да Трча
 

Pinturicio

Forza Juventus !!!
Член од
22 септември 2007
Мислења
1.705
Поени од реакции
109
Navivam za Juve. Toj Grygera nemozam da go gleam mnogu e pacer. I ne go kritikuvajte Zebina, edinstven igrac od JUve koj ima jajcinja za da se tepa. Sve pizda do pizda drugoto ( za tepanje )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom