Играч од вашиот омилен тим што ве нервира (причини)

Super boy

Juventino
Член од
5 јуни 2007
Мислења
478
Поени од реакции
0
Iaquinta me nervirase i vo Udinese koga igrase...a sega pa vo Juve koga ke igra uste poveke...
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
ambrozini lele lele kao ke vidam deka milan gubi i go stava ovoj dibekov mi se odgleduva i futbal i se:toe:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.499
Поени од реакции
5.481
1. Амброзини :tapp:
2. Броки
3. Калач
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
јас сум за арсенал... и од играчите најмногу ме нервираше пирес.. но сега кога веќе не е во арсенал можам слободно да спиам и сите си ги сакам :)
 

Jukka

chili
Член од
16 мај 2007
Мислења
537
Поени од реакции
2
gilardinjo i ambrozini ..... nemozum da gi podnesum
 
Член од
27 август 2007
Мислења
30
Поени од реакции
0
Navijam za AC Milan,i volim sve igrače,ali kad ubace Gilardina,a ostave Inzaghija na klupi...a Gilardino promaši apsolutno sve što može da promaši,otišla bi i zadavila ga:tapp:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
не е, повреден е
Амброзини иако е корисен понекогаш не се поднесува
Се пензионираше бе! Ме мрзи да барам линкови, ама вистина е дека се пензионираше. Причина, и тој самиот изјави, големиот број на повреди ...
 
Член од
3 март 2006
Мислења
231
Поени од реакции
2
Јас навивам за Јувентус, ама кога ќе го видам Зебина, крв ми капе. :toe: Вистина човекот е сакат. Ама тоа е. Ајде сега пишете за вашите најомразени играчи од вашиот омилен тим.
DAAAAA!!!! Zebina :tapp: aman toj Kapelo zasho go donese so nego i zasho go shitnaa sea Balzaretti. Drug od Juve nemozam da zamislam shto me kurci, od segasnite, no sezonata samo shto pocna a ima mnogu novi da se dokazat...moze i ke pcujam uste nekoj do kraj na sezona :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom