Кој ви е најомразен тренер?

Статус
Затворена за нови мислења.

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
Арсен венгер...си мисли дека е некој и нешо а усвари е никој и нишо( без навреда Фанови на Арсенал:smir:) и исто и Карло Анчелоти
 
В

Вори

Гостин
Највеќе го мразам Фергусон,зш јаде секогаш .......... за Челси!!!
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
130
Поени од реакции
54
Temava nema vrska posto site odgovori se ili treneri na najgolemiot rival za kojsto lugevo navivaat, ili trenerot na nivniot tim zatoa sto ne postignuva rezultati koi sto tie gi sakaat. Milanezi desna ruka secea za Ancelotti do pred 2-3 godini , sega najomrazen im bil ... naucete lojalnost i dostoinstvo! Istoto vazi i za drugite timovi ... Jas najveke go mrazam trenerot na fudbalskiot klub od 4-tata kolumbiska liga zatoa sto koga igraa protiv mojot tim taka gi namesti igracite sto moive ne mozea da dadat gol ........ mislam - u redu e .........
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Мурињо, Доменеш, Донадони, Мекларен, Венгер, Грант, Манчини, Анчелоти...
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
mnogu gi ima ama najmnogu kapelo oti odi samo kaj sto ima pari i mancini oti nema nikakvi trenerski sposobnosti samo se fali dvajcata se:cheeky1:
 
D

DeviL_32`

Гостин
најмногу го сакав франк рајкард но сега по малку го мразам зошто тој му ја уништи кариерата на Роналдињо во Барса...Причината била зошто ќерка му на рајкард имала дечко а дечкото бил Роналдињо...И бај д беј мразам такви луѓе зошто на нивните ќерки им ја забрануваат љубовта
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Mурињо заради арогантноста, друг немам некој:helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom