Навивачки групи во Македонија

Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
vo pravo e zoki i bojan ne sum ni za ednite ni za drugite ama ovaj cpb samo provocira sekade a posle lize gz.i celo vreme sledam so se slu4uva na forumov i vo pravo se toj napisa deka begale od FA.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ај зоки брат доста со овој тапа муабет не води никаде!иначе со дечково се знам многу добро и никад не би серел нешто што не е така!па и да кажал дека сме бегале тоа го пишал зашто немал што да каже така надица?:pos2::pos2::pos2:многу бил исплашен и незнаел што пишува па пишувал глупости:pos2::pos2::pos2::pos2:не озбилно дечково многу реално ги гледа работите и затоа сум другар со него!

еј ало ај доста забегавте многу!зоки брат приметуваш дека провоцираш цело време ај малце олади и ти иле ке ве банираат за џабе!

ne rekov deka ne e realen i deka ne e dobar drugar.. samo ti vikam brat koj i da e i najdobar drugar da e a da ima nik city park boy ili nekoj slicen so me povrzuva na rabotnicki, ke go pcujam, ke osekam rivalitet sprema nego.. ne se sfativme dobro aj nema veze
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ај зоки брат доста со овој тапа муабет не води никаде!иначе со дечково се знам многу добро и никад не би серел нешто што не е така!па и да кажал дека сме бегале тоа го пишал зашто немал што да каже така надица?:pos2::pos2::pos2:многу бил исплашен и незнаел што пишува па пишувал глупости:pos2::pos2::pos2::pos2:не озбилно дечково многу реално ги гледа работите и затоа сум другар со него!
баба јас кога бегав се сопнав од камен и дојде зоки ме размава јако ме прекрси од кјутек...2 дена у болница лежев (иле знаеш ти) крв пљукав скоро недела дена а зоки ми скрши заб...ние сите бегавме а зоки и компанија не бркаа скоро до железничка сите беа повредени и на враќање сите бевме до градска да не преврзат а мене ме задржаа дека сум имал големи повреди на черепот...и после дојдоа у посета моите другарчиња ми донесоа сок и наполитанки и така тоа добро беше....полека работите се средуваа и конечно фала му на бога здав и жив сум...искрено му се извинувам на зоки зошто лажев дека он не ме тепал кога он ме искрши од ќутек....
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
хахах ја или ти глумис мангуп, за тоа прашај се, на мсн едно пишуваш тука друго. Ти прв почнуваш со таков речник. Кој да се убие јас? И уште едно не сум цѕбер хулиган ако мислиш така не е проблем бе дојди ке решиме све!!

daj mi be ile eden post takov...?? koj rece deka si sajber huligan ??? na msn so ti pisav na kraj.. deka ne se ve sfakam i deka ne se razbravme.. ne e problem be se se resava a ne pa ova...

баба јас кога бегав се сопнав од камен и дојде зоки ме размава јако ме прекрси од кјутек...2 дена у болница лежев (иле знаеш ти) крв пљукав скоро недела дена а зоки ми скрши заб...ние сите бегавме а зоки и компанија не бркаа скоро до железничка сите беа повредени и на враќање сите бевме до градска да не преврзат а мене ме задржаа дека сум имал големи повреди на черепот...и после дојдоа у посета моите другарчиња ми донесоа сок и наполитанки и така тоа добро беше....полека работите се средуваа и конечно фала му на бога здав и жив сум...искрено му се извинувам на зоки зошто лажев дека он не ме тепал кога он ме искрши од ќутек....

eve koj pocnuva prv da jade gomna !!! kaj sum pisal deka sum tepal ???
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ne rekov deka ne e realen i deka ne e dobar drugar.. samo ti vikam brat koj i da e i najdobar drugar da e a da ima nik city park boy ili nekoj slicen so me povrzuva na rabotnicki, ke go pcujam, ke osekam rivalitet sprema nego.. ne se sfativme dobro aj nema veze
па зоки ако јас тука имам ник сити парк бој ...може на мсн немам од кај знаеш ти...може и воопшто не сум разговарал со него на таа тема
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
баба јас кога бегав се сопнав од камен и дојде зоки ме размава јако ме прекрси од кјутек...2 дена у болница лежев (иле знаеш ти) крв пљукав скоро недела дена а зоки ми скрши заб...ние сите бегавме а зоки и компанија не бркаа скоро до железничка сите беа повредени и на враќање сите бевме до градска да не преврзат а мене ме задржаа дека сум имал големи повреди на черепот...и после дојдоа у посета моите другарчиња ми донесоа сок и наполитанки и така тоа добро беше....полека работите се средуваа и конечно фала му на бога здав и жив сум...искрено му се извинувам на зоки зошто лажев дека он не ме тепал кога он ме искрши од ќутек....
хаха брат ај олади и ти не се глупирај доста со вакви муабети тапа се!!! незнам за зоки ама ја брат ако те закачев ке беше превртување!!!:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 декември 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
daj mi be ile eden post takov...?? koj rece deka si sajber huligan ??? na msn so ti pisav na kraj.. deka ne se ve sfakam i deka ne se razbravme.. ne e problem be se se resava a ne pa ova...




eve koj pocnuva prv da jade gomna !!! kaj sum pisal deka sum tepal ???
па ти почна бе уби те се ова она,а на мсн убаво ти објаснив зошто и се дружам. И нема потреба некој да ме учи за моите постапки. Доста е со дискусијава не враќам више а иначе задутре ке бидам у скопје па намини ке решиме све
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
ne rekov deka ne e realen i deka ne e dobar drugar.. samo ti vikam brat koj i da e i najdobar drugar da e a da ima nik city park boy ili nekoj slicen so me povrzuva na rabotnicki, ke go pcujam, ke osekam rivalitet sprema nego.. ne se sfativme dobro aj nema veze
добро бе брат ти пцуј го и ја го пцујам и он мене нема врска тоа!ние на дерби да се видиме не сме другари ама приватно си се поштуваме плус има многу добри другарки нели надица!:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
хаха брат ај олади и ти не се глупирај доста со вакви муабети тапа се!!! незнам за зоки ама ја брат ако те закачев ке беше превртување!!!:pos2::pos2::pos2::pos2:
пеер па ти не си мал за да не биде превртување
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
па ти почна бе уби те се ова она,а на мсн убаво ти објаснив зошто и се дружам. И нема потреба некој да ме учи за моите постапки. Доста е со дискусијава не враќам више а иначе задутре ке бидам у скопје па намини ке решиме све

ok, se razbravme !!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
па ти почна бе уби те се ова она,а на мсн убаво ти објаснив зошто и се дружам. И нема потреба некој да ме учи за моите постапки. Доста е со дискусијава не враќам више а иначе задутре ке бидам у скопје па намини ке решиме све
ти текнуе...било би супер ....на нана на на ауффффф
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
и никој не прави коалиција со нив,а ти мислиси што сакаш!
Другари сте, бидете...

зоки а да уживаш искрено. Кој кур си ти да ми кажуваш со кој да праам коалиција бе. Мој проблем. И не се курчи толку опушти се малце!!!:nenene:
Не е твој проблем, туку е мој проблем, наш проблем. Ќе правиш коалиција и ке се доворуваш пред сите на центарско педерче со наставка ФА??? Кој кур си па ти во ФА? Тргни го тоа ФА од јузернејмот и додворувај му се после. 2 години немате стаж во навиачката група па зборувате во име на ФА и ПРАВИТЕ КОАЛИЦИЈА!!! Мочковци
 

Kajgana Shop

На врв Bottom