Навивачки групи во Македонија

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
jas si imam moi sfakanja
абе ало што ти е на тебе бе?што се курчиш толку?кој си ти да ми кажеш коа да се дружам ја со него бе?зоки брат не се опуштај многу и ти твоите сфаќања да си ги чуваш за себе ако ти се волку глупи а не да ги пишуваш тука да ти се смеат сите!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
jas si imam moi sfakanja
добро бе не ти рече никој ништо против..ок е чим така го сваќаш ти тоа тка нека биде...еве јас ке ти кажам пример

мој најдобар другар...збачи најдобар го сака мзт многу...нема пропуштено утамица д копиљ само што не навива седи на неутрална...
никад се неаме скарано на таа тема а увек си јадеме гомна на шала па сеа ти види...али пеер чим ти не го сваќаш тоа џабе јас се ти објаснувам и ти кажувам уопште....чим на нив не им смета...тебе не треба ни да те засега тоа..човек никокаш не сум гледал за кој навива и од каде е...ако го ценам јас човекот не се замарам од кај е и за кој навива
 
Член од
16 декември 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
so kur ako se znaete.. druzete se privatno !!! ne ve razbiram pravite koalicija so najgolemite rivali.. ubi te se !!!!
зоки а да уживаш искрено. Кој кур си ти да ми кажуваш со кој да праам коалиција бе. Мој проблем. И не се курчи толку опушти се малце!!!:nenene:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Ало, не се напињајте на форум....

Пишете си ПП или на мсн немојте тука да се бламирате....
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
абе ало што ти е на тебе бе?што се курчиш толку?кој си ти да ми кажеш коа да се дружам ја со него бе?зоки брат не се опуштај многу и ти твоите сфаќања да си ги чуваш за себе ако ти се волку глупи а не да ги пишуваш тука да ти се смеат сите!
jas ne ti vikam da ne se druzis so nego.. ali znaes koj ja napisa prv vesta deka ne napadnale i deka sme begale??? a neznam na koj se smeaat, pisi go ova na drug forum ke te napravat nenormalen !!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
jas ne ti vikam da ne se druzis so nego.. ali znaes koj ja napisa prv vesta deka ne napadnale i deka sme begale??? a neznam na koj se smeaat, pisi go ova na drug forum ke te napravat nenormalen !!!
ааабе зоки зоки и ти се палиш на форумски препукавања...реално гледано се степавме па сите бегавме...а незнам ни дали ти уопште си бил таму...или у сала не е ни битно
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
зоки а да уживаш искрено. Кој кур си ти да ми кажуваш со кој да праам коалиција бе. Мој проблем. И не се курчи толку опушти се малце!!!:nenene:
vnimavaj malce na recnikot, jas ne se kurcam, samo pisav ne ve razbiram, mozes kulturno da mi odgovoris, se razbravme na msn, ama ocigledno glumis mangup pa i tuka pisuvas
 
Член од
16 декември 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
vnimavaj malce na recnikot, jas ne se kurcam, samo pisav ne ve razbiram, mozes kulturno da mi odgovoris, se razbravme na msn, ama ocigledno glumis mangup pa i tuka pisuvas
хахах ја или ти глумис мангуп, за тоа прашај се, на мсн едно пишуваш тука друго. Ти прв почнуваш со таков речник. Кој да се убие јас? И уште едно не сум цѕбер хулиган ако мислиш така не е проблем бе дојди ке решиме све!!
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
vnimavaj malce na recnikot, jas ne se kurcam, samo pisav ne ve razbiram, mozes kulturno da mi odgovoris, se razbravme na msn, ama ocigledno glumis mangup pa i tuka pisuvas
ај зоки брат доста со овој тапа муабет не води никаде!иначе со дечково се знам многу добро и никад не би серел нешто што не е така!па и да кажал дека сме бегале тоа го пишал зашто немал што да каже така надица?:pos2::pos2::pos2:многу бил исплашен и незнаел што пишува па пишувал глупости:pos2::pos2::pos2::pos2:не озбилно дечково многу реално ги гледа работите и затоа сум другар со него!

еј ало ај доста забегавте многу!зоки брат приметуваш дека провоцираш цело време ај малце олади и ти иле ке ве банираат за џабе!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom