Навивачки групи во Македонија

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Лозари не бе не ми одговарај кога ќе те прашам, прави се на будала
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ne gleam pricina zaso da mi repetiraat pistol ili kalas.ja idam na utakmica so celd a navivam a ne da skrsam nekoja sofersajbna ili da skrsam nekoja vrata kako tebe.a ti so si videl poise od biser i aerodrom be kreten eden neviden.idi smisluvaj pesnicki za mzt.aj cao
Епа не гледаш причина, зашто не си бил во група, не си осетил како адреналин рипа до максимум, незнаеш како е да те понесе амтосфера, пошто си само лигушче. Јас ке симслувам песнички за Мзт, јас го осеќам Мзт има интеракција, таму сум, секоја утакмица, а ти што си со јуве? Ке се палиш дека ја теал реџина со другарчињата, ке си викате ние го тепавме, вие изгубивте, а ќе го гледаш јуве, тогаш кога јас ќе имам плац на месечината. АЈТ сега пушти си јуве.цом и читај си за некој тим со фар авај.

Темата е навивачки групи во македонија, што бараш ти тука незнам...не знам како да ти кажам, па ке ти кажам дирекнто, навивачката група „пред телевизор„ всушност и не постои во реалноста, жал ми е што ти го уништив моментот
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
"Kista" ne frlaj maslo vrz oginot... ako imas da kazes nesto kazi, ako ne.. ajt
 
Член од
9 август 2008
Мислења
75
Поени од реакции
0
Му пуштам рака на фамили и на навивачите на Фершпед.Време беше да има некоја тепачка.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Дечко ај те молам прекини да замараш со тоа твое овче поле,ова е навивачки групи во МКД а не фан клуб овче поле.ај жити се прекини да се понашаш ко 12 год да имаш
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.902
Поени од реакции
8.767
Дечко ај те молам прекини да замараш со тоа твое овче поле,ова е навивачки групи во МКД а не фан клуб овче поле.ај жити се прекини да се понашаш ко 12 год да имаш
dobro ke ve ostavam da razgovarate koj bese podobar vo tepackata:pos2:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Епа да овде за тоа ке се збори,а ти ако сакаш отвори фан клуб овче поле и пишувај таму
Најтрагичното е што има фан-клуб за неговата екипа, ама нееее, он е паметен тука и мора на секој ебан фан-клуб да пише дека екипата му победила...Ебате малоумникот....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom