Навивачки групи во Македонија

Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20



Од школото фајде не виде
и сака бизнисмен да биде.
Иднината со земјоделие ја планираше
и да замине од час често инсистираше.


ПОВЕЛЕТЕ! :pos2::pos2::pos2:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
City Phard Boy, уште еднаш докажа каков лажго само си и им потврди на сите (дури и на оние што бар малку се сомневаа) дека си патетичен лажго и набиено со комплекси, циганче од Маџир маало...после ова, излишно е што и да се зборува со тебе
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
:pos: :pos: :pos:

50 слики од тетоважата ми прати за да ме прашаш дали ти е убава, како не ти е срам вакви празни муабети да пишуваш и џабе да трошиш букви...уште еднаш докажа дека психата ви е тотално растурена од Радикал Бој...

ПС Ова ти е извадок од некој што си правел маубет или сега самиот го смисли?
како можеш да кажеш такво нешто како не ти е срам што не им кажеш на другарчињата дека сакаш да ги вараш со мене.....али не брат извини што те издавам јас али омра така да биде жал ми е да ги лажеш
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
епа тоа е моментот кога немаш одговор и удараш нешо кратко


О бе нежни..Јас можам тебе лекции да ти држам во која сакаш област ( знаеш дека сите од Аеродром за навивачката тема можат да те учат ) Се гледа колку си глупичок по твоите постови..Класика! Најтрагично е што тоа не се твои мислења,туку твоите ставови се базираат на очајните приказни на вашиот естраден уметник..Извини што сум директен..



пс.Му се улизувате на најголемиот плашливец во градот!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
О бе нежни..Јас можам тебе лекции да ти држам во која сакаш област ( знаеш дека сите од Аеродром за навивачката тема можат да те учат ) Се гледа колку си глупичок по твоите постови..Класика! Најтрагично е што тоа не се твои мислења,туку твоите ставови се базираат на очајните приказни на вашиот естраден уметник..Извини што сум директен..



пс.Му се улизувате на најголемиот плашливец во градот!
ауууууу бојане иди среди се малце у што си дитектен жити фацата грда што ја имаш по глупи постови од твоите немам прочитано а не спомнувам ни коки ни никој него изглеа вие му го барате да му го зимате па затоа сеа мене ме напињате
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Абе слушам нема да сте иделе во Бугарија а педерчиња??:pos2::pos2: Мн луѓе сте биле не ви дале автобуси:pos2: Што се фурате неможе да се собрете џабе се палевте па уште во кавадарци ќе оделе:pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Абе слушам нема да сте иделе во Бугарија а педерчиња??:pos2::pos2: Мн луѓе сте биле не ви дале автобуси:pos2: Што се фурате неможе да се собрете џабе се палевте па уште во кавадарци ќе оделе:pos2:
кој те лажеше?
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
мене на БојанФарма97 ми личи


Еве го ова простово циганче од Маџир маало... Јас ја пастирав сликата за да го препознаеш другар ти ,,centarec''! А ако не е он на следна утакмица види по педерската трибина ќе налеташ на многу вакви фаци :smir:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
како можеш да кажеш такво нешто како не ти е срам што не им кажеш на другарчињата дека сакаш да ги вараш со мене.....али не брат извини што те издавам јас али омра така да биде жал ми е да ги лажеш
Брат како ти се свиѓа тетоважава на ногава?
А сега ќе ставам нова на стомак

После некој ден:

Ај те молам кажи ми како ми стои оваа на стомакот?

Све тоа пропратено со праќање слики....дали C Phard Boy си ги пронаоѓаш муабетите... (за разлика од тебе, јас не лажам, кик боксеру наш :pos:)
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Абе слушам нема да сте иделе во Бугарија а педерчиња??:pos2::pos2: Мн луѓе сте биле не ви дале автобуси:pos2: Што се фурате неможе да се собрете џабе се палевте па уште во кавадарци ќе оделе:pos2:
Od 70 luge sto aplicirale za viza 40 se odbieni , odbieni se i dvajca igraci(ne uspeav da razberam koi )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom