Навивачки групи во Македонија

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Абе немаше шо да праам а и на еден форум имаше дискусија колку души сте и ја фана да броам:kesa:
Епа безделничар еден, морам да те разочарам, има уште за броење :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Добро навиваше секоја чест Фа.. можам да замислам што ке биде во сабота недела кога се игра со работнички. :helou:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Се прашувам каков ли дигитрон ќе му треба за да не изброи наредната утакмица
Абе јас со гравчиња броам:helou:
Да зиам вреќа?
фа997 си ме разочарал....многу...дигитрони, компјутери, калкулатори... тоа е Сајнс Фикшн за него...незнам ти што очекуваше како поинаку да брои земјоделец освен на гравчиња :helou::icon_lol::icon_lol:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
фа997 си ме разочарал....многу...дигитрони, компјутери, калкулатори... тоа е Сајнс Фикшн за него...незнам ти што очекуваше како поинаку да брои земјоделец освен на гравчиња :helou:
Не си фер,си ги земал смајлињата од мојот пост....сеа и јас ќе ги земам од твојот пост:icon_lol::icon_lol:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
фа997 си ме разочарал....многу...дигитрони, компјутери, калкулатори... тоа е Сајнс Фикшн за него...незнам ти што очекуваше како поинаку да брои земјоделец освен на гравчиња :helou::icon_lol::icon_lol:

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
фа997 си ме разочарал....многу...дигитрони, компјутери, калкулатори... тоа е Сајнс Фикшн за него...незнам ти што очекуваше како поинаку да брои земјоделец освен на гравчиња :helou::icon_lol::icon_lol:
Па нели беше овој со палатата во Кавадарци сред центар затоа мислев дека е современ, ама гледаш поштено дете што ти се вика сам си кажа дека со гравчиња пресметуваат дропки.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Па нели беше овој со палатата во Кавадарци сред центар затоа мислев дека е современ, ама гледаш поштено дете што ти се вика сам си кажа дека со гравчиња пресметуваат дропки.
Женски род од дропче
?:nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom