Навивачки групи во Македонија

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.497
Поени од реакции
47.605
a so ti e tebe gajle dali ke dojdeme SE PLASITE A ??? mene so mi e gajle dali family ke idat bitno e jas ke bidam tamu I ???
не си свесен како се плашам од вакви сајбер-хулигани како тебе гомно ми мрзне...уозбили се бе куропушино една кој нормален би се плашел од таа мала небитна група:bilokojzbot::bilokojzbot:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
не си свесен како се плашам од вакви сајбер-хулигани како тебе гомно ми мрзне...уозбили се бе куропушино една кој нормален би се плашел од таа мала небитна група:bilokojzbot::bilokojzbot:
abe jas ne planiram da se karam ama ti kazuvam kako razmisluvam inaku sto prasuvas dali ke ideme:toe::toe:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Taka e sakas klipce da ti najdam da se uveris koga cel Park eci "Od gjorce petrov do zeleznicka cudna familjarna sostojba mesto sinovi.....i tako dalje aj aerodromka ako sakas pobaraj go na youtube klipceto i staj go da go vidi covekot sto ne razbira nisto:)mene me mrzi:)
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Ајде во сабота да се собереме во уште поголема бројка и уште подобра атмосфера да направиме !
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ајде во сабота да се собереме во уште поголема бројка и уште подобра атмосфера да направиме !
Дали момак читаш дека е одложено колото и дека најверојатно ќе има нова ждрепка?
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Не, момак немам прочитано. Штета :(
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
toa vas ne treba da ve zamara NI VO Najmala situacija reseno e ako se raspagame se raspagame ako ideme ideme PROBLEM!!!
Подобро распаднете се,барем нема да се глупирате 100 души и да бидете секогаш надпеани во своја сала.Ја не знам дали во Македонија има потивка навивачка група од вашата.
 
Член од
8 јуни 2006
Мислења
85
Поени од реакции
1
da vi gi resam site dilemi za navivacite grupi definitivno ckembari se najdobri i se zakon ta vie od drugite gradoj so se narkvate neznam kakvi navivacki grupi nemate videno navivanje kako sto se slucva vo BITOLA
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Претставникот на К.Соколи 2000 најави дека по две- три кола ќе ја растурел лигата, без оглед на тоа дали Маврово ќе добие милост или не.

"Пазарењето" на прволигашите се чини дека не даде плод иако крајната одлука да му се даде шанса на Маврово да собере 5.000 евра беше прифатена, речиси едногласно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom