Навивачки групи во Македонија

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
abe jas da vi kazam deka nemam nisto protiv aerodromcite ama mnogu me nerviraat so se sve calamdzii
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.497
Поени од реакции
47.605
abe vas ve teraat da gi zadovoluvate be ne nas
ауууу значи има вистина те ебеле Гого олдтајмерот и Винце дебелиот,а се приметува тоа пошто стално со љубов ве гледале.Маме им ебам педофилско нивно тие затоа се опкружуваат со мали дечиња:bilokojzbor::bilokojzbor:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.497
Поени од реакции
47.605
abe jas da vi kazam deka nemam nisto protiv aerodromcite ama mnogu me nerviraat so se sve calamdzii
НИ СЕ МОЖЕ што да ти кажам сега ајде ако можеш нешто бујрум и ти и другарите знаете каде сме на 6 повелете
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.497
Поени од реакции
47.605
so slusam dame go tepal crven??????
:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot:

pa radi toa ke se raspadne family pa za toa mi e gajle
:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot: Браво машко битно е да се интересирате за нас тоа ме радува него ајде кажи сега ке дојдете ли вие ви сабота или не.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot:


:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot: Браво машко битно е да се интересирате за нас тоа ме радува него ајде кажи сега ке дојдете ли вие ви сабота или не.
sega i ti ne zaebavaj ne postavuvaj tolku glupi prashanja SE ZNAE DEKA NEMA DA DOJDAT koga oni dosle ustvari ????:uvo:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot:


:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot: Браво машко битно е да се интересирате за нас тоа ме радува него ајде кажи сега ке дојдете ли вие ви сабота или не.
a so ti e tebe gajle dali ke dojdeme SE PLASITE A ??? mene so mi e gajle dali family ke idat bitno e jas ke bidam tamu I ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom