Што сакате за роденден?

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
ЕЕЕ денес ми е роденденот ама имам измешани желби што да и посакам за денес. Ај ошто нешто асално не ми текнува здравје живот пари и среќа за мене и сите плус македонија да тепа у моја чест и некој нека ми ги слушне молбите за кола. П.С. дедо мраз ај ако читаш напрај нешто со проблемов :pos:
 

LiGLaTa

PartY AnimaL =)
Член од
10 јуни 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
Па мислам дека со еден остров ќе ме задоволатт... :pipi:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
ЕЕЕ денес ми е роденденот ама имам измешани желби што да и посакам за денес. Ај ошто нешто асално не ми текнува здравје живот пари и среќа за мене и сите плус македонија да тепа у моја чест и некој нека ми ги слушне молбите за кола. П.С. дедо мраз ај ако читаш напрај нешто со проблемов :pos:
Ајдее желбата со македонија се исполни денес чекам другиве.
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589


Иначе денеска ми е родендено,па на никој не му текна ваков поклон да ми дај:):):)
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207


Иначе денеска ми е родендено,па на никој не му текна ваков поклон да ми дај:):):)
Ооо па ја и ти денес славиме бе ај честит нека ти е и овие 4 да ги најдеш навечер кај тебе у стан за роденденот
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
ја за роденден сакам многу многу слатки мечиња и сладкиот дечко да биде со мене:back:
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Па...еве скромно,билјард и место кј со можам да го стам и по можност професјонални штеки и сите потребни додатоци...нишо појќе :wink:
 

рок-кејт

незгодна ко кратко ќебе!
Член од
22 мај 2007
Мислења
1.024
Поени од реакции
70
сакам што било ама од срце да е.. а по можностт големо, огромно мече да е то...
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Нишо посебно нејќем. Ми дадоа паре па ќе ги трошим на забава (=
 

Kajgana Shop

На врв Bottom