Што сакате за роденден?

Член од
26 август 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Poklonite mi nju za rodjendan makar ove nocii!!! hehehe Ne sakam da se zamaram so pokloni sto kje mi donesat kakov kje e sto kje e. Sakam samo ubavo da me iznenadat
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Ауу ми се ближи роденден. Мора да размислам. (=
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Изненаџење. Не смета ни порано да е. Ни малку покасно.
 
С

Сатори

Гостин
Сакам, сакам, сакам ... да продолжи да ме држи расположениево до крајот на животот?:pipi:
Океј, знам дека нема, ама ипак, јас да си посакам.
 
Член од
2 септември 2008
Мислења
52
Поени од реакции
2
Да ми честита од сабајле а поклон нејќу. Да ме следи среќа
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.983
Поени од реакции
12.544
многу мразам за роденден некој ко ке ми донесит мече,албум или рамка за слика...:uvo:појќе сакам за роденден ко ке ми донесет нешто шо ќе ми користит,како на пример некоја добра книга или енциклопедија,него да ми носет мечиња,шо само прашина ми фаќет...
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
...лее сменив мислење абе не..туку да моено може да се додаде и оној украсон од чико..костурон..јааааак ееее:vozbud:
 

angie92

Патриот
Член од
25 октомври 2007
Мислења
32
Поени од реакции
3
Хахахахаа, многу е детска темава, ама ме заинтересира, најверојатно затоа што ми се ближи роденденот. Мојата кума се јавуваше секоја година до пред некое време да ме праша шо сакам за роденден, ама мене не ми беше до поклонот, туку до вниманието...И кога сфати дека пораснав, реши да се јавува само за да ми честита...За поклони не очекувам многу, меѓутоа она што ми е поклонето, сакам да е со внимание одбрано, да е од вистински блиска личност која ми значи и да е убаво завиткан...Ретко кој баш ми има купено поклон по ќејф, а ќе видиме сега за 4 недели каква ќе е ситуацијата...Поздрав до сите форумџии и ви посакувам многу поклони според желбите, а не можностите...;):salut:
 
Член од
17 август 2008
Мислења
194
Поени од реакции
3
Многу сакам подароци ама ретко добивам.Па ке бидам задоволна и со една свекичка од Sewa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom