Помош, софтверски проблеми и совети

T

Tetro

Гостин
Имав спуштено програма со ова име го заклучив фолдерот и после никако не се отвораше не ми прифајчаше лозинка хахах, па сега незнам дали да ја спуштам дане ми се случи повторно истото.
Пак ќе ти се случи истото, ако ја заборавиш лозинката. :)
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
Пак ќе ти се случи истото, ако ја заборавиш лозинката. :)
Не ја имав заборавено лозинката не ми ја пифајќаше ми кажуваше некоја грешка, ама еве сега е добро... бај да веј кај да најдам кеј?
 
T

Tetro

Гостин
Не ја имав заборавено лозинката не ми ја пифајќаше ми кажуваше некоја грешка, ама еве сега е добро... бај да веј кај да најдам кеј?
кеј има кај човек кој изработува кеј-ови.
Правилата на форумот ги прочитај добро пред да поставиш наредно прашање. :smir:
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
кеј има кај човек кој изработува кеј-ови.
Правилата на форумот ги прочитај добро пред да поставиш наредно прашање. :smir:
Фала ти на сите одговори кои ми ги прати иначе јас многу добро ги имам прочитано правилата на форумот, а ти можеш слободно да свртиш по страните наназад и ке видиш дека не сум јас првиот кој бара кеј, а најверојатно нема да сум ни последниот кој го прави тоа, а кој сака може по п.п. да прати како и кај сите останати што побарале и по п.п. добиле од некој на форумов така да ако беше ти на мое место и ако ти требаше кеј јас со цело срце би ти пратил по п.п. без пред тоа да ти кажам правила на форумот кој мисалм дека секој кој се зачленал ги почитал.
До администраторите: Се извинувам што сум надвор од темата...
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
neznam dali pisam na pravo mesto....no ako moze da pomoze nekoj arno....staviv edna druga maticna socket 478 najverojatno e so vgradena zvucna karta no sea drajveri nemam........kako moze da vidam kakvi drajveri bara i kaj da gi simnam.......ili sepak da si viknam nekoj majstor
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
neznam dali pisam na pravo mesto....no ako moze da pomoze nekoj arno....staviv edna druga maticna socket 478 najverojatno e so vgradena zvucna karta no sea drajveri nemam........kako moze da vidam kakvi drajveri bara i kaj da gi simnam.......ili sepak da si viknam nekoj majstor
Инсталирај EVEREST или SPECCY, таму ти го пишува секое парче хардвер.
 
Член од
16 јули 2010
Мислења
2.986
Поени од реакции
1.941
позз имам еден проблем па ке ве молам за помош
кога премотувам надолу или надоле страници било да е на гугл хром мозила опера премотувањето ми сецка не оди свржано истото ми се случува и во my computer
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
позз имам еден проблем па ке ве молам за помош
кога премотувам надолу или надоле страници било да е на гугл хром мозила опера премотувањето ми сецка не оди свржано истото ми се случува и во my computer
Драјвери за графичка???
 
Член од
19 април 2007
Мислења
629
Поени од реакции
37
untitled.jpg
иам проблем еден...значи фајлот што го симнав, е .exe file. Не ми дава да го отворам, незнам зашто..немам ни опции што да бирам од Open with...ПОМОШ?!
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Член од
19 април 2007
Мислења
629
Поени од реакции
37
па ми ги отвара, ама знаело и друг пат вака да ме заебава, да нејќе да го отвори .exe file-от...незнам до што е проблемот...
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909

Kajgana Shop

На врв Bottom