Heroes

Член од
16 јули 2008
Мислења
33
Поени од реакции
0
Еве го трејлерот за третата сезона и третиот дел! И не викајте „Леле дај боже да има нови херои оваа сезона леле дај боже“ ве молам не викајте така се гледа дека ќе има и десет пати кажав дека ќе има ама вие пак (не сите некои знаат и повеќе од мене за серијава) туку само за тие што така викаат ете има ДАФНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ќе се вика новиот херој женско е и на Хиро девојка ќе му биде. И ќе има уште многу други ликови. Овој дел (volume) се вика ВИЛАНС (Villans). И мора да има самиот трејлер кажува позз до сите.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
КОНЕЧНООООООООООО!!!!!!!!!!!!! УТРЕ ПОЧНУВААТ ХЕРОИТЕ !!!!!! Значи сите будни утре у 5 саат на Telstar 12 @ 15° West за потсетување :vozbud::vozbud:

Некој друг програм што не е на сателитска да не знаеш. Или ке мора да ја гледам на интернет на NBC.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.383
Поени од реакции
25.159
Утре ќе ја има. Ако според наше време премиерата е во 5 сабајле, торентот ќе излезе нешто покасно, можеби 2 или 3 сати покасно. Јас сум зачленет на www.zamunda.net од тука земам со квалитетна снимка.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.543
Поени од реакции
22.291
Утре ќе ја има. Ако според наше време премиерата е во 5 сабајле, торентот ќе излезе нешто покасно, можеби 2 или 3 сати покасно. Јас сум зачленет на www.zamunda.net од тука земам со квалитетна снимка.


Важно да ја има накај 12-1 кога ќе станам:smir::smir:. И ќе ја пробам страната
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Утре ќе ја има. Ако според наше време премиерата е во 5 сабајле, торентот ќе излезе нешто покасно, можеби 2 или 3 сати покасно. Јас сум зачленет на www.zamunda.net од тука земам со квалитетна снимка.
Премиерата не е на 22.09 ?
тоа значи дека ќе ја има задутре сабајле :):smir:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.543
Поени од реакции
22.291
Јас па од сабајле ја барам по сите страни:tapp::tapp::tapp::tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom