Фан клуб: Струмица

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Значи без никаква провокација и официјално Струмица 2005 веќе не постои:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Струмичани знам дека боли многу,но помирете се.Ќе дојде се на свое место,а тогаш Аеродромците пак ќе се кријат од форумот по 15-20 дена.За разлика од нас еве,немаме тим но пак сме овде.
П.С Не грижете се ќе имаме мала утеха:pos2:,јас сум роден 94та година во иста група сме со Мзт ветувам газење од 30-40 разлика:vozbud::vozbud::vozbud::pos2:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Денес на насловна во Спорт...

СТРУМИЦА СЕПАК ИМА ТИМ!?
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Струмичани знам дека боли многу,но помирете се.Ќе дојде се на свое место,а тогаш Аеродромците пак ќе се кријат од форумот по 15-20 дена.За разлика од нас еве,немаме тим но пак сме овде.
П.С Не грижете се ќе имаме мала утеха:pos2:,јас сум роден 94та година во иста група сме со Мзт ветувам газење од 30-40 разлика:vozbud::vozbud::vozbud::pos2:
Pa vas ve ima poveke na forumi nego na tribina... lee kako ke vi se isturime ne ste svesni...
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
дај линк да видам или од весник читаше!?
Веб Страната на Мак.Спорт не е апдејтирана 3-4 дена, така да најверојатно е прочитал во весник, ако сакаш да се осигураш оди купи еден. :smir:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Мале пукнејте аеродромци. Дека е екипата?????? Ка до први треба да кажат дали ке играат , а помина роко за регистрација на играчи, а немат никој:toe:

На спорт ке им веруваш:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom