Фан клуб: Струмица

Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
ajde momci napravite edna 5orka i ke dojdeme ja zoki radikal marko i family..t,e, ja nema da igram zaso neznam da igram basket ali aerodromka ke igra mesto mene i soberete gi ajduci da navijaat za vas zaso salata dolgo vreme ke bide prazna.Ke obleceme dresovi od MZT nie i mislete deka seuste ste sampioni i deka postoite,pa ako treba tepajte ne i 50 razlika da se vratite vo minatoto,zasto samo toa ke vi ostane SPOMENI!!!
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Epa druze zal mi e sea gi sobrav site,im vikam ajde na basket u strumica,energie ke bide tamu ova ona fraercina teska ,oni mi vikaat kako ne be ke idam vo grad kade sto nema kosarka podobro so sokoli ke si igrame!!!SRY BRO!!!
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Epa druze zal mi e sea gi sobrav site,im vikam ajde na basket u strumica,energie ke bide tamu ova ona fraercina teska ,oni mi vikaat kako ne be ke idam vo grad kade sto nema kosarka podobro so sokoli ke si igrame!!!SRY BRO!!!
E mnogu si duhovit.Javi mu se na K-15 da te zemat ili pak sam napravi si sou.Ke bides hit veruvaj...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
a so skokas ti odma ??? gledas deka na energie mu odgovori aj ne se mesaj !!!
Zatoa so zoki site ako se ponasame taka kaj ke otide temava.Se pomalku luge vlevaat tuka poradi toa so ima samo karanici da go ebmm.Ci doam navecer doma i ka ce vlezam 10 strani ispisani i gi citam site mislejci deka ima nes interesno a ono samo gluposti i gluposti.Pa ne ode taka
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Zatoa so zoki site ako se ponasame taka kaj ke otide temava.Se pomalku luge vlevaat tuka poradi toa so ima samo karanici da go ebmm.Ci doam navecer doma i ka ce vlezam 10 strani ispisani i gi citam site mislejci deka ima nes interesno a ono samo gluposti i gluposti.Pa ne ode taka

Така е, во право е Атанасе. Очигледно дека се помалку се пишува на овој подфорум, и дека некој членови како да ја заборавија темата освен хулигејчињата :pos2: од Аеродром, кои само пишат нешто провокативно, како 20 пати да биле шампиони на Македонија.

Доколку не постоиме понатаму, доколку останеме само минато, останува еден факт кој нема да биде избришен од историјата, а тоа е освојување на Шампионска титула за краток период. А вие продолжувате да го сонувате долгогодишниот сон за една титула. Кои искрено само поради навивачите на МЗТ-Скопје во никој случај не посакувам да ви се оствари во јаве.

Кошаркарски Шампиони на Македонија:
1.Фершпед Работнички - 13 титули
2.Струмица 2005 - 1 титула
3.Фени Индустри - 1 титула

(Тимови од типот на МЗТ-Скопје, Карпош Соколи, Вардар Осигуривање и др. сеуште ги нема во листата на кашаркарски шампиони)

Престанете да провоцирате на темата, доколку имате некоја корисна информација соопштете ја и чао пријатно. :smir:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Seuste majkami sestrami i braucetkami nejkat da igraat so vas,sokloli im se podobra prilika:smir::smir::smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Seuste majkami sestrami i braucetkami nejkat da igraat so vas,sokloli im se podobra prilika:smir::smir::smir:
Како ти текна ова жити мајка :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:Дај насмејте се бе.:nesvest:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
pa fenomen gi sakase niv,a da dosta e samo uste ova :D:D:D
NOVATA HIMNA NA STRUMICA I AJDUCI:D:D:D


P.S.I MENE MI E KRIVO ZA VAS ALI JBG MALCE DA SE PREPUCAVAME NEMA DA BIDE INTERESNO AKO NEMA TOA:D:D:D:smir:
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
Koj so sto ima,so toa se fali.Strumica e sampion na Makedonija za 2007.Strumica go ima naneseno najgolemiot poraz na MZT so 50 kosa razlika.MZT ima najdobra navivacka grupa FA.Kraj na diskusijata.I aj u p...ku materinu moroni od FA od forumot,gitla na forum za navivacki grupi i aj pozadi zgrada lupete cuski za ajvar.Ovaa godina dvapati da gi miete,pomocani se.Patlidzanite si gi istresovme,ama zenskata populacija na Aerodrom me koregira,ne bile patlidzani,ami krastavici.Ebati isfrustrirani moroni ste be FA,abe vrska da ste nemale od nisto be.Samo zakacki barate.CPB za vas se aristokratija,duri sega gledam zosto se kurnazi i ve vikat seljaci,tuku i u pravo se.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom