Фан клуб: Струмица

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Во врска со што? Па зар има кошарка во Струмица?
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: se soglasuvam so tebe
еми за ваша жал ке има ви се допаѓа или не ... а тоа дека кфм прави распоред со 9 екипи нема врска сигурно ке играме и вај година..:baeh::baeh::baeh::baeh:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Абе љак-се, ај примети погоре кој почна да збори за наши клубови во однос на Евролига и ќе ти стане јасно кој се задева...

Ние го поминавме Реал, а вие никогаш нема да го поминете... И доста млатиш празна слама...Иди спиј за промена... Окапа на форумов...Или барем смени подфорум, има и други интересни ствари да се прочитаат а не само глупости да се трескаат....

Евролига, Господе Боже...:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
Koj spomnal Evro Liga be skopsko galanterijo?Jas samo rekov deka vo Kavadarci ima seriozen proekt...A za toa ja kaj sum okapan ne e tvoe pravo...A koga spomna drugi temi...gledam si odel na temata SO KOJ OD POZNATITE FACI BI IMALE SEKS? :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Dobar sovet ne e loso via denovi i ja da go posetam...Ne e ni cudo so go d*kas na poznatite faci galanterijo
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Ц,ц,ц... Кај отиде светот?! :nenene:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Koj spomnal Evro Liga be skopsko galanterijo?Jas samo rekov deka vo Kavadarci ima seriozen proekt...A za toa ja kaj sum okapan ne e tvoe pravo...A koga spomna drugi temi...gledam si odel na temata SO KOJ OD POZNATITE FACI BI IMALE SEKS? :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Dobar sovet ne e loso via denovi i ja da go posetam...Ne e ni cudo so go d*kas na poznatite faci galanterijo

Твоите претходници спомнаа а ти се надоврза на Евролига........

Не е моја работа ама више преку тасета од караници без заклучок кои сепак на крајот ќе завршат со вреѓање ... Олади малце, читај други ствари, научи нешо ново, а не само да се расправаш за мак-баскет... Ај да си некој голем стручњак и познавач на нашата кошарка или пак да имаш некои врски во Фени или федерација па да не просветлуваш тука ама ти друже у последно време предначиш со неиздржани постови и мислења.......

А,иначе, јас ги читам сите нови ствари, па за тоа и постои форумот , а не само да киснам на баскет фан-клуб......
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Твоите претходници спомнаа а ти се надоврза на Евролига........

Не е моја работа ама више преку тасета од караници без заклучок кои сепак на крајот ќе завршат со вреѓање ... Олади малце, читај други ствари, научи нешо ново, а не само да се расправаш за мак-баскет... Ај да си некој голем стручњак и познавач на нашата кошарка или пак да имаш некои врски во Фени или федерација па да не просветлуваш тука ама ти друже у последно време предначиш со неиздржани постови и мислења.......

А,иначе, јас ги читам сите нови ствари, па за тоа и постои форумот , а не само да киснам на баскет фан-клуб......
U pravo si de.Bas oti nemam nikakvi vrski a mnogu me interesira zatoa sum tuka da doznaam nes poveke.A ova e edna od prvite konflikti vo koj so sum naflegol so nekoj od clenovite na forumot pa zatoa ne se slagam deka prednicam so neizdrzani posotvi i mislenja kako sto vikas...A gi posetuvam i drugite pod forumi i se informiram i za drugi raboti so me interesirat no predinstvo mu davam na K.K Feni i opsto na nasata kosarka pa zatoa 80 % od postovite mi se na toj podforum...pozdrav
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Во врска со што? Па зар има кошарка во Струмица?
Тиквиник ... оди дома гледи си жена деца ако не си женен фати си женска ако имаш женска оди е*и га само тука не замари со тиии твојте зелени глупости ... Со Реал сте играле ? ? ? Сте играле и со струмица ама сте изгубиле 50 разлика ... е тоа е тоа ќе се радувате да се распаднеме ама нема ...

Коо те гледам тебе ка пишаш у таа тема мислам у главата си како изронкан башак ! Ајде сега шибај ... за твое арно го велам ... :wink:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Тиквиник ... оди дома гледи си жена деца ако не си женен фати си женска ако имаш женска оди е*и га само тука не замари со тиии твојте зелени глупости ... Со Реал сте играле ? ? ? Сте играле и со струмица ама сте изгубиле 50 разлика ... е тоа е тоа ќе се радувате да се распаднеме ама нема ...

Коо те гледам тебе ка пишаш у таа тема мислам у главата си како изронкан башак ! Ајде сега шибај ... за твое арно го велам ... :wink:
опна им го :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:ИЗРОПКАН БАШАК ГГГГГГГГГГГГГГГГГГ:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ЗЕМЈОДЕЛСКА ФАЦА :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ooooooooo РАДИКАЛЕ РАДИКАЛЕЕЕ.... СВАКА ЧАС ЗА ПОСТОТ ДЕМОНЦЕ14 :pos2:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Тиквиник ... оди дома гледи си жена деца ако не си женен фати си женска ако имаш женска оди е*и га само тука не замари со тиии твојте зелени глупости ... Со Реал сте играле ? ? ? Сте играле и со струмица ама сте изгубиле 50 разлика ... е тоа е тоа ќе се радувате да се распаднеме ама нема ...

Коо те гледам тебе ка пишаш у таа тема мислам у главата си како изронкан башак ! Ајде сега шибај ... за твое арно го велам ... :wink:
Aј жити господот што може да ти суди преведи го ова парче текст што твојот мизерен мозок го смислувал цел ден денес....Чисто и ние образованите граѓани да видиме што нашите веќе бивши конкуренти имаат да кажат...

Тоа на аватар што ти е.....Прво себеси види се па после збори за понежниот пол...

Ај сеа, позз до тебе , легни си сеа пошо утре е нов ден,ново копање,ново аргатење,нова земја што ќе ти се залепи под ноктите ...

П.С. Да се надоврзам само уште на твојава последна реченица која единствено ја разбрав од целиот пост.....

3
2
1

ААААААУУУУУУУУУУУ !!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Aј жити господот што може да ти суди преведи го ова парче текст што твојот мизерен мозок го смислувал цел ден денес....Чисто и ние образованите граѓани да видиме што нашите веќе бивши конкуренти имаат да кажат...

Тоа на аватар што ти е.....Прво себеси види се па после збори за понежниот пол...

Ај сеа, позз до тебе , легни си сеа пошо утре е нов ден,ново копање,ново аргатење,нова земја што ќе ти се залепи под ноктите ...

П.С. Да се надоврзам само уште на твојава последна реченица која единствено ја разбрав од целиот пост.....

3
2
1

ААААААУУУУУУУУУУУ !!!!!!!!!!!!!!
Само те молам не се избрзувај,да не направиме па екипа да го еба вашио скапан Мзт со Перо Блажевски и Ангел Тасевски :nesum:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Само те молам не се избрзувај,да не направиме па екипа да го еба вашио скапан Мзт со Перо Блажевски и Ангел Тасевски :nesum:
ОК, ај пошо си нели као поупатен у дешавањата околу твојот клуб кажи ми како сега ви изгледа екипата???...

Кои играчи имаат цврсти договори и кои играчи сигурно ќе останат до почетокот на сезоната ??????
 

Kajgana Shop

На врв Bottom