Фан клуб: Струмица

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.489
Поени од реакции
47.561
ќе ве дупеме и наредната сезона.:bip:
чим викаш така нека ти биде,ајде од мене прогноза една,ако Струмица упадне во криза од мене имате фора до полусезона дур да станете пепел и бајато минато додека пак не се сети некој да пере пари во Струмица и да си игра со вашиот пубертет и вештачки емоции :):)
на полусезона потсети ме ако сум згрешил
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Aa сега ви го пуштија чичо Зоки од апс може ќе се окалушите троа па да пуште некое динарче у клубот или да се заангажира да му помогне на клубот.МОре кај ви е Христов жив го нема да се јаве..:pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Aa сега ви го пуштија чичо Зоки од апс може ќе се окалушите троа па да пуште некое динарче у клубот или да се заангажира да му помогне на клубот.МОре кај ви е Христов жив го нема да се јаве..:pos2:
Што би требало да значе :pos2:?Пропадна клубо и ме нема?Не,не не сум таков...Ке останам овде,и ке чекам некој нов Панајот...Зошто искрено во државата има некој што сакат да владеат незнам как да кажам,и знаат кој ке победи на следните избори за градоначалник во Струмица.Ама ајде да не мешиме политака...Јас бев на одмор и затоа не ви пишав.А за клубот незнам ништо,ја саа само што се враќам од одмор.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Што би требало да значе :pos2:?Пропадна клубо и ме нема?Не,не не сум таков...Ке останам овде,и ке чекам некој нов Панајот...Зошто искрено во државата има некој што сакат да владеат незнам как да кажам,и знаат кој ке победи на следните избори за градоначалник во Струмица.Ама ајде да не мешиме политака...Јас бев на одмор и затоа не ви пишав.А за клубот незнам ништо,ја саа само што се враќам од одмор.
Ние за волкот волкот на вратата си викам што му стана на воа дете го снема наеднаш така да не падна у депресија на најлошо помислив да ти кажам.:pos2::pos2:Добро ни дојде пак на форумот.:baeh:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ние за волкот волкот на вратата си викам што му стана на воа дете го снема наеднаш така да не падна у депресија на најлошо помислив да ти кажам.:pos2::pos2:Добро ни дојде пак на форумот.:baeh:
Па богами.....Да имаше како на Латас ке му влезев во телевизор...(за Зоки)...Каква и кошарка да имаме,само да има !Сега за нас децата е полошо,еве пример за мене...Јас ке шетам,Тато има пријатело во Работнички,се знае со некој луге од Фени,со Тимбата се имаме ке шетам пак ке гледам утакмици ама ...:(:(
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Тешко е знам. Таа пуста љубомора кон Струмица и Заев.. Ама за тва има друга тема:je:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.489
Поени од реакции
47.561
.Одговори колко се разбираме на 12-13-14 години од кошарка бе,ама и да не одговориш го знам мислењето,сори.:tapp:
кое ти ова прашање море “чичко Зоки’’?? како да ти кажам што сум мислел кога сум имал 12 години:tapp::pos2::pos2::pos2:а твоето мислење е битно како на КК Струмица што е моментално....од 0 подоле:pos2:
и сеа дај објаснете како ке иде трансформацијата им се шлепате на тие Аба да ве приберат дека немате пари или што е работава :pos2:

ахаааа “НЕ ПОСТОИТЕЕЕЕ’’:pos2::je::pos2::je:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Душмани едно да запомните, сме постоеле и ке постоиме, сме имале титула и ке се фалиме, а ваквите како вас, ке постојат без титули 3-4000 години:baeh::baeh::baeh:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Абе просто Вмровче....Зоки уште 13 ипол пати да се кандидире за градоначалник се ке победува....Одговори колко се разбираме на 12-13-14 години од кошарка бе,ама и да не одговориш го знам мислењето,сори.:tapp:
Не мешај политика на оваа тема...
На 12, 13, 14 години...трчавме по маалото или во Партизан фудбал игравме (сега местото е паркинг), и не се замаравме СДСМ - ВМРО и слично... И, фала Богу супер ни беше.
Уживај во детството додека можеш. Има време да се замараш со политика, ама и тоа не ти треба.
Тешко е знам. Таа пуста љубомора кон Струмица и Заев.. Ама за тва има друга тема:je:
Да, има друга тема. Тука - кошарка.

кое ти ова прашање море “чичко Зоки’’?? како да ти кажам што сум мислел кога сум имал 12 години:tapp::pos2::pos2::pos2:а твоето мислење е битно како на КК Струмица што е моментално....од 0 подоле:pos2:
и сеа дај објаснете како ке иде трансформацијата им се шлепате на тие Аба да ве приберат дека немате пари или што е работава :pos2:

ахаааа “НЕ ПОСТОИТЕЕЕЕ’’:pos2::je::pos2::je:
Секое мислење е битно и еднакво од секој член на форумот.
Работава е да има некаква кошарка во Струмица...
Е сега...дали ќе сме последни, или не, тоа е веќе друго прашање.
Би бил задоволен да се скрпи некоја екипа за опстанок во лигата.
Другото е премија.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Не мешај политика на оваа тема...
На 12, 13, 14 години...трчавме по маалото или во Партизан фудбал игравме (сега местото е паркинг), и не се замаравме СДСМ - ВМРО и слично... И, фала Богу супер ни беше.
Уживај во детството додека можеш. Има време да се замараш со политика, ама и тоа не ти треба.
Финтата е што сите зборат за мене толку години,онолку години..Колку што јас разбирам од кошарка-фудбал на 13-14 години Пејо не разбирл ни 10%,БИДИ СИГУРЕН !:tapp:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
абе скопјани оставејте го на мира таман си дојде од одмор вии право почнаате да го провоцирата и итар_пејо ако имаш да казаш нешто за струмица кажи а не да трескаш глупости и едно да знаеш струмица ке пости засекогаш
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
На 20 години нема попаметна работа отколку да се кара по форуми. Толку можностите:je::je: Струмица ке се врати, ке си ги тепа МЗТ, а они ако сакат не Реал Мадрид, и Лејкерс нека ги тепат. Пак ке се без титула:je:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.489
Поени од реакции
47.561
На 20 години нема попаметна работа отколку да се кара по форуми. Толку можностите:je::je: Струмица ке се врати, ке си ги тепа МЗТ, а они ако сакат не Реал Мадрид, и Лејкерс нека ги тепат. Пак ке се без титула:je:
:pos2::pos2::pos2::pos2:
еве ви ја новата клупска химна за одгодина:pos2:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
и шо саа среќен ли си ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom