Фан клуб: Струмица

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Ако мислете дека ве лажев,оК...И на мене ми дојде преко кур од се...Не можам да се помирам со тоа дека ке немаме екипа....Ако не ми веруватвте на мене еве погледнете ги и изјавите на Панајотис,на ВЛАСОС ....:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(Но во мене секогаш е имало надеж има и сега...
Јас знам оти не лажаш туку как ќе кажеш така е ... Јас па дури на Гта Македонија го ставих и клипо од дочек на Струмица по гостувањето во Фени ... Тоа и ќе остане во играта ... Кога го гледам клипот одма ми се плаче дури веќе ... и ај ви се молам сега до админите да ги банират кој ќе јаде трици нешто против струмица !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Ok be Marcus brisi ne se plasam jas ke si pisam so e realno ama ti..... ti so izigravas ne znam
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ok be Marcus brisi ne se plasam jas ke si pisam so e realno ama ti..... ti so izigravas ne znam
Абе ако имаш нешто да ми кажеш имаш П.П. тука се постират мислења за Струмица...Ако ти смета како модерирам..имаш админи..оди жали се...
 
V

Viktoranius

Гостин
веке не е интересно!!!и минатиот пат се распаѓавте ,па после некое време најјаки бевте.ова е некоја интересна игра, стратегија или што.???утре кога ке осамне кој знае што друго ке разберете.мислам дека нешто што не е официјализирано не треба да се коментира многу.:salut:
Такви сме ние, ај белким утре ќе не викнат во Улеб куп да играме. :pos2::pos2:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Енерџи..уживај...не сме у концентрационен логор...
Инаку да ова е изгледа дефинитивно..крај...

Внучко сакаш ли да одмараш од фан клубот..?!

Ok, dedo.... samo iskreno mi e merak sto se raspagate... ne gledam zosto da mi dades ban, nisto navredlivo ne kazav...:pusk:
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
85-135 :pusk::pusk::pusk::pusk::pusk: 1 titula,1 vicesampionska,1 super kup,1 vice sampion na kupot na makedonija za 2 sezoni ama 85-135 :pusk::pusk::pusk::pusk:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ok, dedo.... samo iskreno mi e merak sto se raspagate... ne gledam zosto da mi dades ban, nisto navredlivo ne kazav...:pusk:
Сите три поста ти се провокативни...пази меракот да не ти помине...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Само да ти одговорам, не ме цитирај, зашто до недоглед ке ја тераме и пак ке немате што да кажете и ке провоцирате...

Што имаме од тоа?

Сте играле 3 пати финале? Епа тоа го немаме, пошто сме играле 7 пати ние.

Имате 1 супер куп...ние 2

Ја елиминиравте Цедевита...а ние го тепавме Реал, Порто, Ратиофарм, Бенфика...сме се носеле со Цибона на Дражен Петровиќ, изгубивме во последна секунда од Жалгирис...тимови со 1000 пати поголем буџет од нашиот...вие сте ја тепале Цедевита со двојоно поглем буџет, а ние Реал Мадрид со Бодирога, Обрадович...вие имате една титула, а ние 4 купа...вие сега станавте сила во кошарката а Мзт Скопје брендот чини 1.000.000 евра за 4 години...

Илузорно е да се споредуваат Мзт Скопје и Струмица, едното е бренд, кој можеби и не е во најсјана ситуација во периодов, а другото му треба период да стане бренд. Споредувајки ја традицијата и историјата, Струмица е многу многу далеку од Мзт....за сегашноста можеби е пред Мзт, но не правете споредба за минатото, се знае кој е кој во мак-баскетот. Работнички најгоре убедливо, па Мзт, па сите други надоле.

Мала компарација за 50разлика, дали победата на Њукасл од 5:0 против Манчестер го прави подобар клуб од Манчестер? Дали во минатото 10-те победи на Мзт против Стрмичките екипи од по 30 разлика се помалку вредни од 1 победа со 50 разлика?

Правите споредби бессмислени, кажувате колку финалиња сте играле и споредувате со Мзт, ептен безвезе муабет ви е тоа или Цедевита ја ставате во споредба со Мзт...стварно неможам да ве сватам...уживајте си во исчекувањето да се објави новиот спонзор, што навлегувате во теми каде што, и покрај се, пак не сте во право __________________
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Само да ти одговорам, не ме цитирај, зашто до недоглед ке ја тераме и пак ке немате што да кажете и ке провоцирате...

Што имаме од тоа?

Сте играле 3 пати финале? Епа тоа го немаме, пошто сме играле 7 пати ние.

Имате 1 супер куп...ние 2

Ја елиминиравте Цедевита...а ние го тепавме Реал, Порто, Ратиофарм, Бенфика...сме се носеле со Цибона на Дражен Петровиќ, изгубивме во последна секунда од Жалгирис...тимови со 1000 пати поголем буџет од нашиот...вие сте ја тепале Цедевита со двојоно поглем буџет, а ние Реал Мадрид со Бодирога, Обрадович...вие имате една титула, а ние 4 купа...вие сега станавте сила во кошарката а Мзт Скопје брендот чини 1.000.000 евра за 4 години...

Илузорно е да се споредуваат Мзт Скопје и Струмица, едното е бренд, кој можеби и не е во најсјана ситуација во периодов, а другото му треба период да стане бренд. Споредувајки ја традицијата и историјата, Струмица е многу многу далеку од Мзт....за сегашноста можеби е пред Мзт, но не правете споредба за минатото, се знае кој е кој во мак-баскетот. Работнички најгоре убедливо, па Мзт, па сите други надоле.

Мала компарација за 50разлика, дали победата на Њукасл од 5:0 против Манчестер го прави подобар клуб од Манчестер? Дали во минатото 10-те победи на Мзт против Стрмичките екипи од по 30 разлика се помалку вредни од 1 победа со 50 разлика?

Правите споредби бессмислени, кажувате колку финалиња сте играле и споредувате со Мзт, ептен безвезе муабет ви е тоа или Цедевита ја ставате во споредба со Мзт...стварно неможам да ве сватам...уживајте си во исчекувањето да се објави новиот спонзор, што навлегувате во теми каде што, и покрај се, пак не сте во право __________________
Што пишуваш исто мислење кога веќе го имаме прочитано тоа од друг член(мислам дека Радикал потполно исти пост имаше).

-------------------------------------------------------------------------

Нема играчи, нема... јбг... ќе си играме со струмичаните, наши деца ќе гледам(е)..
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
А сега ги бришите моите мислења а на него не ги бришете ... Ако сака да се помочува на форумот нека се помочува во ФАН КЛУБ МЗТ а не тука ќе ми расправа глупости ... Им покажафме колку сме јаки ... 50 разлика требаше и клуч на вратата за ниф ...:pusk:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Da, da go pozajmiv od radikal da sporedam nasata istorija so vasata...:smir:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
А сега ги бришите моите мислења а на него не ги бришете ... Ако сака да се помочува на форумот нека се помочува во ФАН КЛУБ МЗТ а не тука ќе ми расправа глупости ... Им покажафме колку сме јаки ... 50 разлика требаше и клуч на вратата за ниф ...:pusk:
Edna godina 50 razlika... a nie vasite strumicki ekipi minatite godini sto gi imame tepano nad 10 pati po 50 razlika... za toa sto ke kazes...?:helou:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Edna godina 50 razlika... a nie vasite strumicki ekipi minatite godini sto gi imame tepano nad 10 pati po 50 razlika... za toa sto ke kazes...?:helou:
Ајде кажи кога е било тоа ? ? ? ееееј Засрами се ееееј :kesa::kesa::kesa:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom