Фан клуб: Струмица

Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Jas da vi kazam edna vest KRAJ ZA KK STRUMICA 2005 nema da imame ni klub ni za prvenstvoto ni prosecen se e gotovo kolaps:nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
The Team Strumica from F.Y.R. of Macedonia ???:ne_zboram:sakas_ust Уште кога се не пишале ФИРОМ, одма јас би ја повлекол екипата...
---------------------------------------------------------------------------

важно ми е да имаме екипа, да има кошарка, кадар да не отпаднаме од 1 лига...
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
:tapp::tapp::tapp: Оти се праате бе интересни ? ? ? Как може ниии да играаме у таква глупа лига ? ? ? Море и поарно шо не играаме ... Тава е срамота за нас бе ... 1,2 и 3тата екипа да играат у БиБл ? ? ? Да играјаа и Партизан и Звезда и Олимпијакос и Лукоил па и ниии да играаме ... Тава е срамота нии да играаме со некој си Паок шо е 14 место у Грција :uvo::uvo::uvo: Море и поарно шо не играаме ... Туку саа кажејте Власос ќе ни биде ли тренер ? ? ?Дај кажејте нешто ново околу клубо ... Јас лично мислам оти нема да се распадне и поарно шо не играаме тама само да се срамуваме :kesa:
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Abe detence ti vikam nema poveke KK STRUMICA se raspadna klubo so e tuka nejasno na so se nadevas ka nema skrsen denar
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Отишло је све у неповрат...
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Шо ви е вас бе, ви не сте тачни, до вчера викаа имаме јаки спонзори ќе бидиме посилни од лани, сеа па викат готово крај е, ај не се глупирајте цело време така топло-ладно, ве лаже некој таму или шо е работта, си играат мајтап со вас
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Sega jas ti kazuvam kolko vreme ne be pisal tuka, od sabajle Tasovski,Sokolov i Krstevski se slobodni igrace mozat da si terat klub a Strumica nema da ima poveke ekipa pricina e nemanje pari t.e sponzori
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Koj ќе ве разбере и вас :tapp::tapp::tapp: До чера брее какви спонзоре каков клуб малеее Божо Барац на припреми па Јосцо Кадџич повратник од Олимпијакос (т.е плејмејќер) незнам ти шо разни глупости ... Говори и Влаикидис оти ќе имаме клуб па саа немаме и саа тава тее црвен снег да врне од ведро небо :uvo::uvo::uvo: Незнам само така сте тропале изгледа за грчките спонзори :jaj::jaj:

Ми иде да се џитнам од 18 спрат на доле веќе од такви глупости инфарк ќе добиим :uvo::uvo::toe::toe:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Маркус од ка избриша мислењата треба и санкции јас мислам за тва од мзт шо почна... а не само мислења да се бришат.
Демонче таа е таа..до чера беше се арно денеска се наопко...
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Маркус од ка избриша мислењата треба и санкции јас мислам за тва од мзт шо почна... а не само мислења да се бришат.
Демонче таа е таа..до чера беше се арно денеска се наопко...
Енерџи..уживај...не сме у концентрационен логор...
Инаку да ова е изгледа дефинитивно..крај...
pozz:helou::helou::helou::helou::helou::helou::helou:
Внучко сакаш ли да одмараш од фан клубот..?!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Koj ќе ве разбере и вас :tapp::tapp::tapp: До чера брее какви спонзоре каков клуб малеее Божо Барац на припреми па Јосцо Кадџич повратник од Олимпијакос (т.е плејмејќер) незнам ти шо разни глупости ... Говори и Влаикидис оти ќе имаме клуб па саа немаме и саа тава тее црвен снег да врне од ведро небо :uvo::uvo::uvo: Незнам само така сте тропале изгледа за грчките спонзори :jaj::jaj:

Ми иде да се џитнам од 18 спрат на доле веќе од такви глупости инфарк ќе добиим :uvo::uvo::toe::toe:
Ако мислете дека ве лажев,оК...И на мене ми дојде преко кур од се...Не можам да се помирам со тоа дека ке немаме екипа....Ако не ми веруватвте на мене еве погледнете ги и изјавите на Панајотис,на ВЛАСОС ....:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(Но во мене секогаш е имало надеж има и сега...
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
веке не е интересно!!!и минатиот пат се распаѓавте ,па после некое време најјаки бевте.ова е некоја интересна игра, стратегија или што.???утре кога ке осамне кој знае што друго ке разберете.мислам дека нешто што не е официјализирано не треба да се коментира многу.:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom