Фан клуб: Струмица

Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
лоша повреда значи ... нема да игра и оваа сезона а како што викаш крај кариера .. ЛЕЛЕ :tapp::tapp:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
без крстевски .... лошо ... ама власос знаа со ке праа..
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
лоша повреда значи ... нема да игра и оваа сезона а како што викаш крај кариера .. ЛЕЛЕ :tapp::tapp:
знаеш ли точно шо му е ? знаеш ли дијагноза оти ке биде крај на кариерата? ај кажи шо му е колко ке паузира,дека ке се лече,кој доктор ке го праа операција...абе и вии незнаате салам шо му е на виктор се карате тука гледам па одгоре кариери тва онава..
Столе арно де згреших мислаах пишате цел состав..
само сакаах информација дали ке останаат дамир и иван ? :smir:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
како шо знам ... и чујах на вестите дамир и иван остануваат ....
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Не му цркај на човекот кога и ти не си доволно информиран за повредата.Менускус не биле лигаментии хехех дај бе сега мене ли најде да ми мачкаш очи скинат лигамент има Виктор и сега ќе му го извадат Менискусот е тоа е тоа кога имаш скинато некој лигамент му го вадат менискусот за да може повторно да прооде ако сака ако е тоа како што велиш ако му го извадат менискусот се еба кошарката ќе и ставе крај на кариерата или пак од некој друг донатор да му уградат нов менискус ама за таква операција требаат многу пари дали ќе сака Виктор да се одлуче на таков чекор.Да не се лажеме ако станува збор за повреда на Менискусот тогаш е крај на кариерата на Виктор Крстевски немојте да мислите дека изигравам некој си доктор и дека ве плашам овие податоци ги знам пошто таква слична повреда на лигаментите на коленото имам сам доживеано.:salut:
Абе не е до толку да му се вади менискусот само му е повреден...НЕ МУ Е ДО ТОЛКУ ПОВРЕДАТА РАЗБЕРЕТЕ !!!!!Он кога почна да го боли,трчаше на тренинг нешто и работеше со топка...На секој тренинг одев сега не ми објаснувајте вие на мене...
П.С Наш Тошо се разбире ако беше толко сериозна повредата тој немаше ништо да работи на тренинг...:helou::helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
АРно вика столето... наш тошо докторо е многу јак доктор на македонската репрезентација е доктор а ак не се лажам и на српската младинска реп. си знаа убаво он.
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Што бе после првенството ц.ц.ц.....Ко не ни тренира сега,што му се појавува он не ни играше во финалето....Ако сакаш да знаеш таа повреда на Виктор му е од дете...МЕНИСКУС !И саа ќе се права операција,а МЕНИСКУС не се скинати лигаменти !:helou::helou::helou:
Секој тренинг викаш си тама а?

Значи ти си тва детето шо им досадувалоооооо:vozbud:

БАЈ ДА ВЕЈ: Стручнио штаб преговара со Панче Кечев. 22 годишниот струмичанец кој во своите тинејџерски години беше најавуван како голем талент и надеж на струмичката кошарка а воедно и македонската. Имаше тешка повреда на коленото.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Можеби,ако Работнички му ги исплатил 10.000 евра што му ги дужеше и го уценуваше....:helou:
а треба да ги тужи как може изработените пари да не му ги дадат или тава го прават за да го задржат за да не си оде да ги емм иии позззззз момци :helou::smir:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Секој тренинг викаш си тама а?

Значи ти си тва детето шо им досадувалоооооо:vozbud:

БАЈ ДА ВЕЈ: Стручнио штаб преговара со Панче Кечев. 22 годишниот струмичанец кој во своите тинејџерски години беше најавуван како голем талент и надеж на струмичката кошарка а воедно и македонската. Имаше тешка повреда на коленото.
него ли ке го купуват арно ке е ке има усе еден македонец барем и така саа ке се 5 без виктор и он 6 :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Секој тренинг викаш си тама а?

Значи ти си тва детето шо им досадувалоооооо:vozbud:

БАЈ ДА ВЕЈ: Стручнио штаб преговара со Панче Кечев. 22 годишниот струмичанец кој во своите тинејџерски години беше најавуван како голем талент и надеж на струмичката кошарка а воедно и македонската. Имаше тешка повреда на коленото.
А каде игра тој Пане Камчев каде играше предходно и кој му е последен клуб.:salut:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
него ли ке го купуват арно ке е ке има усе еден македонец барем и така саа ке се 5 без виктор и он 6 :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Виктор нема да е цела сезона. Ако го прават операција ке одмара 5-6 месеца. За втората полусезона би бил спремен.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Секој тренинг викаш си тама а?

Значи ти си тва детето шо им досадувалоооооо:vozbud:

БАЈ ДА ВЕЈ: Стручнио штаб преговара со Панче Кечев. 22 годишниот струмичанец кој во своите тинејџерски години беше најавуван како голем талент и надеж на струмичката кошарка а воедно и македонската. Имаше тешка повреда на коленото.
Грешка си сигурно мислиш на Боби(Џагата),тој е секој тренинг таму оди со нив на утакмици :pos2::pos2:....На кој да досадувам бе брате?Се знаев се Кадија се имав со него:bip:,се знам со Власос,со Чичо Драго...И со дел од играчите?:nesvest:
И за Панчето не се надевајте има уште две години во Америка,да заврши факултет па можеби после тоа.:helou:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Драго па шо не донесе син му Марјан у тимо xD
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Грешка си сигурно мислиш на Боби(Џагата),тој е секој тренинг таму оди со нив на утакмици :pos2::pos2:....На кој да досадувам бе брате?Се знаев се Кадија се имав со него:bip:,се знам со Власос,со Чичо Драго...И со дел од играчите?:nesvest:
И за Панчето не се надевајте има уште две години во Америка,да заврши факултет па можеби после тоа.:helou:
е ај саа не не разочаруви за панчео мош ќе доо од дека да знаааш :smir::smir::smir::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom