Фан клуб: Струмица

Член од
13 јули 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
Абе ајде ќе дојде Аврамовски и шо? Ако дојде нема да ве тепаме 30 туку 35 разлика. Еве ако дојде,кој ќе ви играе на позиција 1 и позиција 4? Ајде кажи. А Латовиќ и Пуповиќ ако дојдат,па нема да играјте финале. Ваа година Фени-Мзт финале
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе ајде ќе дојде Аврамовски и шо? Ако дојде нема да ве тепаме 30 туку 35 разлика. Еве ако дојде,кој ќе ви играе на позиција 1 и позиција 4? Ајде кажи. А Латовиќ и Пуповиќ ако дојдат,па нема да играјте финале. Ваа година Фени-Мзт финале
Да го прашам на Власос дали ќе му треба помошник?Нешто многу има?
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
абе кавадарчани од дека знаате оти струмица ке нема тим ... чекајте до почетокот на сезоната па ке видиме после ке говораме .... чим дојде власос ...значи ке праа тим нема да остана со тиии .. поз..
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Затоа што ние ќе зимаме 4 странци мошне добри...Во преговори сме со Аврамовски....Ќе имаме подбра екипа од лани,а ако останете вие само на Чековски не ќе можете да се носите со нас...Мое мислење...:helou::helou:
На кој Чековски да останеме бе дете шо си се запнал цело време на тоа..па 100 пати ти кажаа дека тоа е списокот од домашни играчи а плус ке има 5 странци од кои сега за сега се познати само Кол и Прековиќ а ке има и уште 3 други... Ние имаме 7 солидни домашни играчи и + 5 странци што ке има..па замисли малце тоа е ротација од 12 играчи бре еееј, додека вие имате само 3 солидни домашни кошаркари и ако земете 4 странци и 1 македонец повратник каа што накавуваш ке имате 8 и пак ланската прикаска :toe:...
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Не,не...Нема скинат лигамент !Само му се повредени,ќе биде правен операција во Солун а ќе паузира малку тоа се моите информации,сори ако грешам...Зошто ако имаше скинат лигамент тој немаше ни да тренира после повредата...А тој некогаш беше во дрес,а некогаш не се ни облекуваше во дрес...А се загреваше пред утакмица...Со скинат лигамент можеш да трчаш?:tapp:
П.С И го гледав на тренинг како тренира.
Ти бе у саалта да не работаш???

На него му се појавуват болки после првенството. А у плејофо одмара за друга повреда. ЕЕЕЕ, ај земи сам пиши и се знај:tapp::tapp:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Гледам у составто шо ги пишате горе ги нема дамир и иван? ке останат ли они 2 или ? ама как шо гледам не се засилииме со домашни кошаркаре салам,затва ке се носат сигурно јаки странци. :helou:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ти бе у саалта да не работаш???

На него му се појавуват болки после првенството. А у плејофо одмара за друга повреда. ЕЕЕЕ, ај земи сам пиши и се знај:tapp::tapp:
Што бе после првенството ц.ц.ц.....Ко не ни тренира сега,што му се појавува он не ни играше во финалето....Ако сакаш да знаеш таа повреда на Виктор му е од дете...МЕНИСКУС !И саа ќе се права операција,а МЕНИСКУС не се скинати лигаменти !:helou::helou::helou:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Гледам у составто шо ги пишате горе ги нема дамир и иван? ке останат ли они 2 или ? ама как шо гледам не се засилииме со домашни кошаркаре салам,затва ке се носат сигурно јаки странци. :helou:
грешка си тава е списоко на домашни играче е не на тие од странство ... мисли малко позззз
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Јордо бе мисли малко:mad::mad: Не е и на страни играче:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::back:
П.С Позззз
е арно де грашка сум направил со сеа па ... е а стварно ли мирако ке дојдел ми каза еден сигурен извор .... потврдејте ми само
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
е арно де грашка сум направил со сеа па ... е а стварно ли мирако ке дојдел ми каза еден сигурен извор .... потврдејте ми само

Ако си добијал информација од сигурен извор, шо тогај тераш да ти потврдуват.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
е арно де грашка сум направил со сеа па ... е а стварно ли мирако ке дојдел ми каза еден сигурен извор .... потврдејте ми само
Можеби,ако Работнички му ги исплатил 10.000 евра што му ги дужеше и го уценуваше....:helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Што бе после првенството ц.ц.ц.....Ко не ни тренира сега,што му се појавува он не ни играше во финалето....Ако сакаш да знаеш таа повреда на Виктор му е од дете...МЕНИСКУС !И саа ќе се права операција,а МЕНИСКУС не се скинати лигаменти !:helou::helou::helou:
Не му цркај на човекот кога и ти не си доволно информиран за повредата.Менускус не биле лигаментии хехех дај бе сега мене ли најде да ми мачкаш очи скинат лигамент има Виктор и сега ќе му го извадат Менискусот е тоа е тоа кога имаш скинато некој лигамент му го вадат менискусот за да може повторно да прооде ако сака ако е тоа како што велиш ако му го извадат менискусот се еба кошарката ќе и ставе крај на кариерата или пак од некој друг донатор да му уградат нов менискус ама за таква операција требаат многу пари дали ќе сака Виктор да се одлуче на таков чекор.Да не се лажеме ако станува збор за повреда на Менискусот тогаш е крај на кариерата на Виктор Крстевски немојте да мислите дека изигравам некој си доктор и дека ве плашам овие податоци ги знам пошто таква слична повреда на лигаментите на коленото имам сам доживеано.:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom