Фан клуб: Струмица

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
и јас така слушнах оти е алфа банка .........
 
Член од
8 март 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
На мене некој од форумо ми кажа оти е Алфа Банка, мислам дека калпазано Демонце14 беше, не ми текнува саа.. А за кошарка ако треба и Заев, Цветков нек играт јас ќе одам да гледам, макар и со 5 играча да сме, как Маврово лани ...
Абе еј на кој ти калпазан ? Се некој калпазане на него му кажуват а не знаа он оти е Гилиптерче :pos2::pos2::pos2::pos2:

Иначе и на мене ми кажаа оти била Алфа Банка ама викате оти не е точно :smir:

Поздрав до тебе со песната УМРИ ! :back:

Оф Топик ...
Ej админи ... Ај ако можете да ми го пуштате пассот на Демонце14 оти не си го знам а дома сум флезен автоматски ... ај ако можете пуштејте ми го ... За тава пишам од др место со др акк...
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Алфа Банка е точно е ама има и уште 2 спонзори Грчки !
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Сигурен ли си оти има уште 2 спонзоре? дај извор на инфо.... не говорејте само така.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
За Дамир не се знае 100% дали ќе остане оти имал и некој понуди од Грција....
Аврамовски барал премногу пари,т.е не тој туку неговиот менаџер а има еден помочко менаџер што толку се занесува,ќе видиме како ќе се одвива ситуацијата...:smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Столе какви се шансите дамир да остане? а аврамовски ак терал пари ного 3,2,1 Аут!
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Столе какви се шансите дамир да остане? а аврамовски ак терал пари ного 3,2,1 Аут!
А бе и тва нешто се испонашува си мисле класа играч е...Та беше тука го видееме шо знаа...малак...арно викаш 3,2,1 Аут:wink:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Столе какви се шансите дамир да остане? а аврамовски ак терал пари ного 3,2,1 Аут!
Шансите се 60% на 40% да остане па ќе видиме...Зошто сигурно се забележени неговите игри од некои клубови...Позз:wink:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
И саа шо бива кој ќее плеј името??
Не се знае ништо сеуште...Ќе има многу играчи на проба па на крај ќе се реши...Требаше да почнат со тренинзи на 14 Август,ама заради првенството нешто изгледа ќе почнат на 4ти не се знае ...Позз:helou::helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
А бе и тва нешто се испонашува си мисле класа играч е...Та беше тука го видееме шо знаа...малак...арно викаш 3,2,1 Аут:wink:
Е да ка играше тука у неметали се испонашуваше...се праваше голем играч.

Не се знае ништо сеуште...Ќе има многу играчи на проба па на крај ќе се реши...Требаше да почнат со тренинзи на 14 Август,ама заради првенството нешто изгледа ќе почнат на 4ти не се знае ...Позз:helou::helou:
Столе и јас знам оти ке има уште ного шо ке поминат низ скенер и имало доста понуди т.е играчи само шо се нудиле повекето црнци..па ке видаме шо ке биде..
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
EnergieNo.1;148 Столе и јас знам оти ке има уште ного шо ке поминат низ скенер и имало доста понуди т.е играчи само шо се нудиле повекето црнци..па ке видаме шо ке биде..[/quote напиша:
кои се па тие толко црнци со сами ке се нудата а ??:helou:
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Ај за Дамир не е 100% сигурно, Мицко ќе оде во Чешка како шо разберах...Еми Бошњак???
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
кои се па тие толко црнци со сами ке се нудата а ??:helou:
аман бе ти па как се нервирам од такви постове глупи кои се... да знам ке ви пишам ама не се 5 црнци у свето да го емм... ке видаме.:tapp::tapp::tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom