Фан клуб: Струмица

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
A кој не сака :) И 1 разлика да тепаме, пак е победа... А за 30-40 малце ќе почекаме..

А и нему замерува на Брането (Demonce14), как го приватат така пише

тава да ..... оти за 30-40 разлика треба да почекаме ......
а влаекидис чим ги пушти богојо и грне да си одат ... чим не го земааа мираковски значи има нешто планирано .. да земат јак плеу ...
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Има уште 2 месеци .. па ке вдиите целиот тим .:smir:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
што има веза колку македонци имаме во ТИМ .. битно е победи да редиме ... :smir:
a so 10 igraci tesko se redat pobedi tie igrace treba da se odmarat a taa sezona so pomina ja izgubiime poradi toa so strumica cela sezona igrraja so 2 centri t. e. latovic i pupovic i ne me jasno kak uspejaa deckite da izdrzat po 40 min na sekoj naprevar i razgledajte malko kak ja igrase strumica 1 i 3 cetvrtina a kak 2 i 4 i ke vi tekne:nesum::nesum::nesum:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
тава да ..... оти за 30-40 разлика треба да почекаме ......
а влаекидис чим ги пушти богојо и грне да си одат ... чим не го земааа мираковски значи има нешто планирано .. да земат јак плеу ...
e ak sakas da znaas vlaikidis ne bese dojden koo si zaminaaa bogojo i grne posle 2-3 dena dojde vlaikidis
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
e ak sakas da znaas vlaikidis ne bese dojden koo si zaminaaa bogojo i grne posle 2-3 dena dojde vlaikidis
Aбе ости се ти саа... Шо толко се секираш? и 10 да се сите ако се добри ? Абе ќе видаш оти важно ќе сме појаќи од минатата година ? Минатата година со 6 играча играјааме и пак у финале бееме ...:smir:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
таа сезона фени нема да не тепа ке видате ...
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
A кој не сака :) И 1 разлика да тепаме, пак е победа... А за 30-40 малце ќе почекаме..

А и нему замерува на Брането (Demonce14), как го приватат така пише
Шо разбираш ти па ? ? ? Јас ти кажах не си со тек на времето ти не веруваш ... Саа така е на мода да се пише :pos2::pos2::pos2::pos2:

Дај боже да тепамееее и тава не е важно со колку разлика важна ни е победа :smir: Значи имаме сега за сега 3 странци ... Бошњак , Латович и евентуално Кицулис ? ? ? значи ни треба уште 1 а тој значи е тој центарот Божо Барац ... Епа ... плеј ќе фале ???
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ке се најде плеу шо му га секирате...... влаекидис ке донесе некој
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Јас ке сум плеј .. :pos2::pos2::vozbud::vozbud:

- Ке се најде чим се снајдовме со спонзорите за 1 играч е проблем ке се најде. ... :vozbud:
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Чим се паарте саа тука лесна е. Важно беше да се најдат спонзоре. Сега за играче е лесно... се за пари...
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Шо разбираш ти па ? ? ? Јас ти кажах не си со тек на времето ти не веруваш ... Саа така е на мода да се пише :pos2::pos2::pos2::pos2:

Дај боже да тепамееее и тава не е важно со колку разлика важна ни е победа :smir: Значи имаме сега за сега 3 странци ... Бошњак , Латович и евентуално Кицулис ? ? ? значи ни треба уште 1 а тој значи е тој центарот Божо Барац ... Епа ... плеј ќе фале ???
На крај краева па може и мене да ме земат за плеј :pos2: А какшо разберах некој грк ангажирале за плеј, така зачујах само... :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom