Фан клуб: Струмица

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ова што го зборуваш, не ти доликува на годините. Не, го очекував ова од тебе, барем не на Фан Клуб Струмица.

П.С: Како е во Чаир? шшшшуууу... пазиии пукааат.
Остај го сега од Скопје е он :pos:, неќам да вреѓам сега иначе имам нешто да мо кажам :), не паѓам на негово ниво.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
cekaj sea nekoj se zdruzil protiv fanovite na MZT? imase navredi i od dvete strani, pa ne bi rekol deka e fer ova sto go napravil adminot, ne deka bi im bilo krivo na baniranite, ama ako go pravite forumov ramnopraven, neka bide ednakov za site. IZGLEDA VISTINATA ZA NEKOGO MNOGU BOLI
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
cekaj sea nekoj se zdruzil protiv fanovite na MZT? imase navredi i od dvete strani, pa ne bi rekol deka e fer ova sto go napravil adminot, ne deka bi im bilo krivo na baniranite, ama ako go pravite forumov ramnopraven, neka bide ednakov za site. IZGLEDA VISTINATA ZA NEKOGO MNOGU BOLI
Вистината боли за вас? Што кој.. вие барате на Фан Клуб: Струмица и да не навредувате дека сме биле бугари-татари селани.. да пцуете а вас никој не ве чепка!? И што сакате за ова дело награда ли а!?
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
cekaj sea nekoj se zdruzil protiv fanovite na MZT? imase navredi i od dvete strani, pa ne bi rekol deka e fer ova sto go napravil adminot, ne deka bi im bilo krivo na baniranite, ama ako go pravite forumov ramnopraven, neka bide ednakov za site. IZGLEDA VISTINATA ZA NEKOGO MNOGU BOLI
не се здружил никој против Ф.А. туку едноставно оставете не на раат и да си мислиме на финалето и на БИБЛ, а вие чекајте ја наредната сезона, а верувајте сите Струмичани овде вие ги провоцирате со изјавите од типот: Бугари, Татари. а не сте во право. престанете да се глупирате со тоа, и нашите (а и вклучувајки ме и мене, иако не бев влезен многу во дискусијата) ќе престанат. и не замрајте на Фан Клуб Струмица, ако имате некој коментар за Финалето, арно кажете го мислењето и готово, а не провоцирајте.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
cekaj sea nekoj se zdruzil protiv fanovite na MZT? imase navredi i od dvete strani, pa ne bi rekol deka e fer ova sto go napravil adminot, ne deka bi im bilo krivo na baniranite, ama ako go pravite forumov ramnopraven, neka bide ednakov za site. IZGLEDA VISTINATA ZA NEKOGO MNOGU BOLI
NIKOJ NE VE SAKA ZNAJ,ALI VAS KUR VE ZABOLE

ZATOA NE ZAMARAJ TE NE
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
pa prvo vidi koj provocira kaj nasiot fan klub pa posle zbori, tuku kaj nas hristov, atanase...i kompanija se izvinuvaa sto vlegle i sto se odnesuvale taka. baska forumov e da si go kaze sekoj mislenjeto. i ne kazuvaj deak ne ste protiv FA samo clenovi na FA se banirani
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
ti mu vikas ne zamaraj i ne provociraj vise on vidi go. degenerik. i posle se lutite sto ve narekuvaat taka:drk:
Нарекувајте не како сакате, и затоа ќе јадете банови после ќе викаш само членови на ФА биле банирани :toe:.Не се замарам како ме нарекуваш,јас знам дека ниту сум глуп ниту бугар ниту татар.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
vidi se dodeka eden vas clen od strumica ne me stavi vo usta ni pisuvav nit se zamarav taka videte koj kogo provocira sega...........
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Radical i mzt skopje ban samo na temava, a viktoranius na cel forum. Nema smisla stvarno.
edit : I da pozdrav do Kiksuperman
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Аууу какви само глупи постови читам ... не е ни чудо што престанав да пишам на овие таканаречени „фан клубови„ , ниедна корисна информација не извлеков од тука само : сељаци , бугари , Албанци , педери и ред други глупости ... далеку ке стигнете ако продолжите така . админи треба да се направи една чистка на неколку залутани членови , така гледано од моја страна ништо паметно неможе да се извлече од тука и ви пага репутацијата на форумот ...

Aбе еј у Среда ќе има ли Ајдуци ? ? ?

Оваа година ако не ја освоиме титулата догодина мн. тешко ! Фени догодина ќе се појачат уште толку ! Ама ајде белќи со нова управа и ние ќе купиме нешто :smir:
Ке одиме самоорганизирано на своја режија , ако си кандидат помини и пријави се во штабот секој ден после 18 часот , или пак пиши ми приватна порака да те пишам , по 250 денари со карта ...
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Може да е и тоа, ти викам месец ипол сум отсутен од кошаркава имав некои други побитни работи, ама кога правев муабет пред 10-тина дена со добро упатен човек, беше милион посто сигурен дека се Фени и Работнички. За Работнички сум сигурен, пошто Мерџановски, човекот задолжен за избор на тимовите, до лани беше спортски директор на Работнички така да нема теорија Работнички да не биде избран. Е сега во БИБЛ има еден услов, а тој е најмалку три последователни години да си член на прва лига, што Фени не го исполнува, па евентуално да го активирале тој член и да го исфрлиле Фени. Утре ако не заборавам, ке прашам, па ке ви кажам до што информација сум дошол
Фала на информацијата , денес го добив истиот одговор од еден близок човек во управата на Струмица ... требало да бидеш 3 години член во лигата за да имаш зелено светло во БИБЛ па ке има дуел значи СТРУМИЦА - РАБОТНИЧКИ и во БИБЛ :) ке се сретнеме со ЦПБ и таму :helou::helou:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Дај боже утре да тепаме да го е*ам ни еднч не сме тепале тама, ај утре со господ напред да тепаме у Кавадарци па после тука лесна е..!
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Струмица најверојатно ќе биде казнета само парично..поради тоа што во записникот пишува дека никој од кошаркарите и судиите не бил погоден...
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Дај боже утре да тепаме да го е*ам ни еднч не сме тепале тама, ај утре со господ напред да тепаме у Кавадарци па после тука лесна е..!
Брат,мислам дека во Среда се игра...:)
А не се секирај ке тепаме:)
 
Член од
3 март 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Струмица најверојатно ќе биде казнета само парично..поради тоа што во записникот пишува дека никој од кошаркарите и судиите не бил погоден...
c c c c c c c c
zaci na ovoj amir da mu e se klosar e
kako moze da ne kazne paricno be sto napravivme:pos2::pos2::pos2::pos2:
utre ke videte sto e atmosfera vo jasmin:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom