Фан клуб: Струмица

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Лозар кога незнаеш што е посреди...не филозофирај важи..читај и ќути..
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
Момче ногу добро знам,само не знам кој тебе волку глуп те ставил за модератор
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
Добро бистро момче ај од кај знаеш ти што се случувало таму долу кој вишол а кој не ти лафиш некои работи тука што и тебе не ти се јасни торко еден еве го пример фудбал земи го ти како фудбалер идиш на гости да играш во Кавадарци и настанува гужва за некој фаул и ти доаѓа некој од играчите од спротивниот табор и ти акне некој шамар и ти ќе сакаш ли да играш во спротивно судијата да не виде како што ти велиш ама после во записникот се ќе биде запишано и ќе добиете службен резултат 3-0 воа ти го кажувам од искуство сопствено.:salut:
Заборави да кажиш-ти го крстиш оно прде :pos::pos::pos:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Oh boze ne mozam poveke da gledam gluposti,gluposti,gluposti ....Ke vlezam na forumot i se nacituvam samo na gluposti....Ama toa e ....
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
Да бе ти беше на Ајнштајн внук од брат...шетај бе ајде
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Koneco da dojde covek ovde i da stavi red zosto svarno preteravte.:smir:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Добар ден,

Бан 30 дена

Фала, пријатно.
Фала богу, немаше да биде лошо да мо стааше бан 30 години :pos:. ПС:Нели го банира лозар_кавадарци гледам онлине е :nesvest:
Он топик: Вечер у 6 играме нели и ќе има пренос на МТВ1?
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
DA ke ima prenos.Samo me interesira dali e tocna informacijata na Markus za napustanjeto na ligata.Ima li i nekoj drug toa da go potvrdi ili?Bez razlika na se i jas ne sum za napustanje na ligata.Zaso cela godina odaame na utakmici i sl, za bas sega na krajta ka ke bide najinteresno nii na Tv da gledame drugo finale
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
DA ke ima prenos.Samo me interesira dali e tocna informacijata na Markus za napustanjeto na ligata.Ima li i nekoj drug toa da go potvrdi ili?Bez razlika na se i jas ne sum za napustanje na ligata.Zaso cela godina odaame na utakmici i sl, za bas sega na krajta ka ke bide najinteresno nii na Tv da gledame drugo finale
Ako se otkaze Strumica nema nikogas poveke da gledam makedonska kosarka...A seuste nisto ne se znae Strumica e protiv kaznata na Latovic...Za Grne recisi e oK ama na Latovic mora da ja ukinat.:toe:
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Kak i da e Latovic ke bide spremen za finaleto.A ustvari on so napravil nekni?
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ako se otkaze Strumica nema nikogas poveke da gledam makedonska kosarka...A seuste nisto ne se znae Strumica e protiv kaznata na Latovic...Za Grne recisi e oK ama na Latovic mora da ja ukinat.:toe:
Зш бе да се откаже ти луд ли си :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom