Фан клуб: Струмица

Член од
18 февруари 2008
Мислења
22
Поени од реакции
1
е сто има врска баклата бе селак вие немате ни една песна сите ги пеете од фемили ние имаме три наши песни,не е сета во баклите сета е до достоинството и културата и џентламенството а вие тоа го немате.и затоа сте БАГРА
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
22
Поени од реакции
1
Јас никогаш не реков дека сме најдобри , а не сум се ни споредувал со никоја група , едновставно сакам сите да си гледаме за себе , и сакам сите групи у мк да се јаки , и на секоја утакмица каде и да се оди да има ривалство , а некој како лозари да ми изиграваат манги тука тоа ме нервира , ништо немат направено а се прават најдобри ... тоа ме нервира , а инаку несакам споредби со никој . Ние што си правиме си правиме за нас и не не интересира дали другите го сакат тоа или не . Или дали сме подобри од некој или не , тоа не е толку важно , важно е да работиме и да одиме напред и да се подобруваме што е можно повеке . ;)


вие сте две год шампиони а нисто не постигнавте и нема повеце сто да се зборува ЧАО
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Е Joi ај смири се...не провцирај..ако имаш да кажеш нешто во врска со својот клуб го имаш фан клуб Фени..ако си дојден да дигаш тензија..laden Зборуваш за достоинство и култура..епа покажи ги малце..
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
вие сте две год шампиони а нисто не постигнавте и нема повеце сто да се зборува ЧАО
Ти или си најглупото дете или немаш врска од Кошарка ... Струмица ништо не постигнала ?

Па ти знаеш ли дека Струмица ја врати европската кошарка во Македонија после 4 години ? знаеш ли дека успех е тоа што ги мина Цедевита и играше со Локомотив од Москва што имаат можи повеке од 6 пати поголем буџет ? од такви како тебе што се залутани во спортот настануваат само кавги .
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
22
Поени од реакции
1
Ти или си најглупото дете или немаш врска од Кошарка ... Струмица ништо не постигнала ?

Па ти знаеш ли дека Струмица ја врати европската кошарка во Македонија после 4 години ? знаеш ли дека успех е тоа што ги мина Цедевита и играше со Локомотив од Москва што имаат можи повеке од 6 пати поголем буџет ? од такви како тебе што се залутани во спортот настануваат само кавги .



не за струмица за вас ајдуците сто постигнавте ние имаме клуб 4 месеци а сме веце подобри од вас
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
СТРУМИЦА 2005 - АМАК СП (Струмица, сала “Парк“ - 19.00 часот).Сабота)
Судиите,се уште не се делегирани,само се крстам да не е Златевски :nesvest:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
СТРУМИЦА 2005 - АМАК СП (Струмица, сала “Парк“ - 19.00 часот).Сабота)
Судиите,се уште не се делегирани,само се крстам да не е Златевски :nesvest:
Тај пак ако суде нема да ми е ништо чудно ако изгубаме ... а како што се изреволтирани струмичани може да има и последици по него..
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Еве интересна одлука од денешната седница на кошаркарските прволигаши...
Од денес па натаму..судиите кои ќе бидат оценети како лоши најмалку од два клуба во едно коло..следното ..нема да бидат делегирани..плус ќе им бидат изречени високи парични казни..
Има и некои други помали одлуки ама оваа изгледаше онака најинтересна..
За одбележување е што претставниците а МЗТ не присуствуваа....
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
не за струмица за вас ајдуците сто постигнавте ние имаме клуб 4 месеци а сме веце подобри од вас
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: а вие што толку имате постигнато ?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Еве интересна одлука од денешната седница на кошаркарските прволигаши...
Од денес па натаму..судиите кои ќе бидат оценети како лоши најмалку од два клуба во едно коло..следното ..нема да бидат делегирани..плус ќе им бидат изречени високи парични казни..
Има и некои други помали одлуки ама оваа изгледаше онака најинтересна..
За одбележување е што претставниците а МЗТ не присуствуваа....
ФАЛА,БОГУ !
Ќе,ни ја кажеш,ли веќе некогаш твојата инфромација?:tapp:
 
Член од
12 март 2008
Мислења
13
Поени од реакции
2
ne be decko ne sum
ne e moj tip.
a deka si imame finansii si imame
i ne treba da stradate poradi toa
najdete si i vi nekoj i posle ke pravime muabet
 

Kajgana Shop

На врв Bottom