Гафови на "коментатори"

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
masa go lapna deneskaa -milenko zver
ama najzakon e koga zbori za hamilton -maloto crnce
hh
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
- хммм еве го Бријаторе сега збори со некој и вели ајде ставај го шампањското треба да се пие и прославува

- кога се згази од смеење дека додека тие од ферари го носеа цревото што Маса го одвлечка одвај се разбра од смеење дека му изгледале на пожарникари а не на механичари :pos:
(од ферари го носта скинатото црево на рамо во гаража)Миленко:повеќе личат на пожарникари...:)
(од ферари трчаат да го соберат скинатото црево)Миленко:епа од формула побрзо реално не можете да трчате.:)
 
В

Вори

Гостин
Се сеќавате ли кога Камчев и Делчо му беа гости на Бошко Трпевски во емисија. Јас такво лудило немам гледано. Не ми се веруваше што гледам.

Не знам со кој збор да го опишам тоа што го глеав и слушав. Бошко во улога на судија му вика на Делчо “ти дадоа ли пари или не“, овој му одговара нешто сосема трето, Боле пак “ама ти дадоа или не“ “ама ти дадоа или не“ ..у позадина Камчев умира од смеење, и Делчо му вика на Бошко “а јас тебе бе лани не ти дадов 2000 евра за да го запишеш син ти на студии во Белград“ ц ц ц ц ц... што се дешаваше ејјј! Некој што не гледал ќе мисли дека лажам и претерувам..

Кај да го најдам тоа!!!
...ее да го има некој снимано тоа..
Дај ова ако можеш да го најдеш стварно лудило е го имам гледано али сакам пак..
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.231
Абе да не знаете зошто тој на МТВ1 секогаш носи црни очила ?
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Абе да не знаете зошто тој на МТВ1 секогаш носи црни очила ?
Зашто има огромни подочњаци:)
Може и не се тоа, ама ептен гадно нешто има.Еднаш го видов на слика и ми се згади.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Абе да не знаете зошто тој на МТВ1 секогаш носи црни очила ?
Ахх што ли се крие зад цвикот на Сидор , мистерија на 20 и 21 век . Има болест некоја на очите или нешто слично . . .
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Ахх што ли се крие зад цвикот на Сидор , мистерија на 20 и 21 век . Има болест некоја на очите или нешто слично . . .
Нема, сум го видел во живо без наочари и нормално изгледа. :)

Вика да не му пречат рефлекторите, и почнал првите емисии да носи...после "тренд" му станало.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Јас колку што знам има големи очи, и му висат ко муда :pos2::pos2::pos2: Барем така имам слушнато дека има чудни очи и се срами :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Се знам лично со човекот, вујко му е на еден другар, стварно е заради рефлекторите, уште кога почнал му биле прејаки и не можел нормално да гледа во студио...
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
Ljubomir Nikolovsk- komentira mec na chikago so juta.....
Situacija Kukoc igra sam protiv B.Russel....

Ljubomir: Kukoc 1 na 1
Kukoc 1 na 1
iiiii mu vleze.....!!!
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.231
Југослав Костовски:

"Стед Малбранк, новиот играч на Арсенал"

:poss::poss:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Slusajte go ovaj misirov na TELMA so naviva za Milan... vika... padovi i podemi sezonava vo igrata na Gilardinho... seriozni oscilacii imalo... A Gila otkako pocna prvenstvoto od prvata utakmica koga mu dade gol na Juve, pa naptrevarot so Lyon koga dade 2 gola, pa so eden gol mu ja donese pobedata protiv Bologna doma mislam beshe... sekoja utakmica dava gol ili ima asistencija... ovaj vika seriozni oscilacii...
Kaj se gi najduvaat vakvi za na TV... maka mu e na covekov sto Gila ne davashe golovi vo MIlan... ama edno e fakt, a se pokazuva tocno so sekoja naredna utakmica... ne e do igracot... do timot e... Milan ne cini..:toe:
Чини за вас да ве пегламе и да праиме колачина за маикон
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Овој сега на А2 што коментира Блекбурн-Манчестер

Брет Емертон-Аргенитинец
Кристофер Самба-Јужноафриканец

Поим нема што зборува:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom