Фан клуб: Струмица

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Сега можеш вазелинче да си земеш и да му одиш на Јоцо на гости :)
Чим ти е толку симпатичен и голем тренер де...
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: немој бре така ваши луѓе сте ееееееее ДА ВИ ЈА ЧЕСТИТАМ ПОБЕДАТА АМА СТЕ ГИ ЗДРОБИЛЕ ЛЕЛЕ...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Сега можеш вазелинче да си земеш и да му одиш на Јоцо на гости :)
Чим ти е толку симпатичен и голем тренер де...
Ајде бе,не ме замарај ти.Оди сега и лижи им го на АЕРОДРОМЦИ...Сега можез да наполниш топла вода и да одаш да му ги измиеш нозите...СТРУМИЦА ШАМПИОН !!!!!!!!!!
 
V

Viktoranius

Гостин
Не,бе не е за тебе.Ама ајде нека е,не сакам да си расипувам...50 Разлика во "Неосволивтата Плава Дворана".
Си беше една плава дворјана и беше неосвојлива, ама дојдоа струмичани и и ебаа мамата.:pos2::pos2:
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
A so mislas cudno lee...mi ke ode :pos2::pos2::pos2: od so go saka tolko :) Salam se...Bravo za Strumica , Sram za MZT :) Inace koj znae poedinci koj bile najdobri? da pogoduvam? Tasovski i Pupovik?
hahaha sega uste nekoo informacija da stigne deka nekoj nas igrac e dadel edno 60 kosa :) :pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
sj strumiks da te ebam i staroto magare...znaes sto eden den ke si go dobies vo salata..pola ajducite ti go imat merako....osti deteto na mira....sto ti e joco kriv na sekoj post protiv nego si...ebate staroto drtalo..STRUMIKS ANTIAJDUCI:mad::mad::mad: ke te poserame eden den imaj go na um tva...pozz do site osven do strumiks.....sega mozes slobodno da me baniras kopile
Хохохо,Браво Брате.
 
V

Viktoranius

Гостин
И карпош соколи сега ќе слават, оти и они не се добиле толку голем пораз. хахахахах
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
абе сега кога играме со АМАК во купот во Кавадарци ?
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
oooooooooojjjjjjjjjttttttttttttttttt aj ne sme jaki ee u aerodrom polna cela sala i plus femily da gi tepas na mzt 50 RAZLIKAA HEHEHEHEHE strumica se strumica heheheh



STRUMICA SAMPIONI
 

Kajgana Shop

На врв Bottom