Фан клуб: Струмица

Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Ke go pobedime Pelister-Feni,makar i bez Pupovic ke vidis!!!:wink: :wink:
Atmosferata sega e na visoko nivo,imav prilika da gledam trening snosti,site treniraat zaedno site se drugari,nema skareni i nesto slicno...:helou: Na Pelister ne mu bega 10-15:smir: :toe:
P.S A za dali nekoj mu prece,ne me interesira toa,i jas mislev deka se greska lugeto vo KFM,ili deka namerno e napraveno taka:nesum: ...No imav prilika da ja gledam snimkata,sto ustvari pravi Pupovic,i spored mene kaznata mu e zasluzena,treba da bideme blagodarni sto ne dobil poveke...:toe:
Fala bogu nekoj da bide po realen abe deca neznam zosto site mislite oti FENI se mesa nes vo KFM nema vrska nego nes drugo e vo vrska site se plasite od FENI i sea samo barata izgovor abe razmislete malce bre deca sto pisite po voa forumive
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Па ако се мисле на цела сезона Фени го даваа повеќе пати: Работнички-Фени, Мзт-Фени, Струмица-Фени, Фени-Работнички,Пелистер-Фени
 
V

Viktoranius

Гостин
Фени во оваа полусезона го даваа само еднаш и тоа на натпреварот со Пелистер изминатиот викенд ако сакаш да знаеш..
Како сите признаваат дека е заслужена казната само ти се буниш а тоа дека ве мрази некој од КФМ ај молим те немој со такви работи неможе да биде наместено кога се се работи компјутерски делегирање на судии така да никој не ви е крив барем јас така мислам а Пуповиќ ако си толку сигурен де те молам дај некоја снимка клип и што и да било да видиме дали стварно е прав човекот а ваков муабет празен можеме до утре да си правиме.. ЧИТАЈ ДОБРО ПРВЕН

Со пелистер.
Со МЗТ.
Со фершпед.
И еднаш со Струмица.

Тоа се вкупно 4 пати.:smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Со пелистер.
Со МЗТ.
Со фершпед.
И еднаш со Струмица.

Тоа се вкупно 4 пати.:smir:
Море што ви е вас бре дааа ПЛУСЕЗОНА како треба да го напишам за да разберите аман дааа тиа преноси беа во првата полусезонаодносно есенскиот дел аман дааа ама сте..
 
V

Viktoranius

Гостин
Море што ви е вас бре дааа ПЛУСЕЗОНА како треба да го напишам за да разберите аман дааа тиа преноси беа во првата полусезонаодносно есенскиот дел аман дааа ама сте..

Епа арно де, во првата полусезона 4, и сега тој со Пелистер 5, а ние цела сезона само 1 пат. Дааааааа
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Nisto ne moze da svatat od prva jas neznam so se slucuva so ovie deca niv ubavo mu kazuvas vo vtoriot del od sezonata kolku pati go imat davano oni da nabrojuvaat mecevi od prviot del na sezonata znaci toa sto go kazav prethodno samo se potvrduva i eve ce povtoram povece nema razbiracka na voa forumive a pricinata e mnogu glupi deca ima i mnogu mali deca ima ali so e tuka e taa e so da praime nema izlez
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Струмица ја даваа 4 пати: со Работнички у гости, со Фени, со Работнички дома и со Амак у гости :smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
Струмица ја даваа 4 пати: со Работнички у гости, со Фени, со Работнички дома и со Амак у гости :smir:

Грешка си.

Само со фени ја даваа, и со Амак ја даваа ама реприза, не емитуваа во живо.

А за работнички немаше никаков пренос.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ти да не си грешка, ве даваа со Работнички и дома и у гости во првиот дел од првенството, не сум ја грешка оти ве гледав на тв, знам ја убаво шо сум гледал, а со Амак шо ако е реприза, важно ве дале на тв и тоа се рачуна. Само не знам како може да не памтиш кога ве давале, кога не..Чудно.
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
vii stvarno ste bolni.....se karate koj kolku pati e davan na TV...cccccc abe so kur me bole za feni na mene....vo nedela ke ve izebame edno ubavo pa posle ako sakat cela sezona neka go davat samo feni...i ve ocekuvame lozari..pozdrav
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Еј види бе се закануват вија че не ебеле. ААа тогаш не идиме, не исплашивте многу, сите дома че си седиме и че чекаме да а даат на тв. Ај фала шо не предупредивте...:pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ти да не си грешка, ве даваа со Работнички и дома и у гости во првиот дел од првенството, не сум ја грешка оти ве гледав на тв, знам ја убаво шо сум гледал, а со Амак шо ако е реприза, важно ве дале на тв и тоа се рачуна. Само не знам како може да не памтиш кога ве давале, кога не..Чудно.
Ај сега ќе ти објаснам.

Денот кога игравме со Работнички во гости беше петок. Тој ден Ајдуци одпатуваа на гостување, јас не бев. Кога игравме со Работнички, беше 2 дена после смртта на Тоше Проески и на сите телевизии се врташе таа вест така да немаше шанси да ја даваат Струмица.
Ајдуци баш се сеќавам останаа 3 дена во Скопје, да одат на Работнички - Струмица, потоа отидоа на Македонија - Андора, и во недела беа на утакмица на Беласица која се играше во Скопје не памтам со кој беше.

Многу убаво се сеќавам кога се јавував нонстоп за да прашувам за резултатот на Работнички - Струмица така да не ја даваа пренос.

Ај поздрав.
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Ај сега ќе ти објаснам.

Денот кога игравме со Работнички во гости беше петок. Тој ден Ајдуци одпатуваа на гостување, јас не бев. Кога игравме со Работнички, беше 2 дена после смртта на Тоше Проески и на сите телевизии се врташе таа вест така да немаше шанси да ја даваат Струмица.
Ајдуци баш се сеќавам останаа 3 дена во Скопје, да одат на Работнички - Струмица, потоа отидоа на Македонија - Андора, и во недела беа на утакмица на Беласица која се играше во Скопје не памтам со кој беше.

Многу убаво се сеќавам кога се јавував нонстоп за да прашувам за резултатот на Работнички - Струмица така да не ја даваа пренос.

Ај поздрав.
Ne sakav da se mesam vo ovaa diskusija no ke kazam i jas nesto.Arno vi velat kavadar4ani deka strumica ja davaaa 4 pati na tv so rabotnicki na domasen i na gostinski znaci tie se vkupno 2 pati , 3 tiot pat ne davaaa na domasen teren koga igravme so feni a 4 tiot pat so amak no taa utakmica ne odese vo zivo tuku ja davaa reprizva do 22 i nesto ako ne sum greska.A Viktoranius ti si greska :) denta koga zagina Tose Proeski Strumica trebase da igra so pelister no ne ja davaaa i sredbata ja odlozija za drugiiot den odnosno za sreda no mtv ne emituvase jas dobro se sekavam bidejki 2 dena cekav na mtv da ja davaat ovaa sredba no nisto.A se sekavam so rabotnicki na gostinski teren koga igravme ja davaaa ja gledav od doma ne otidov so ajducite za skopje taka da ti gresis viktoranius :) pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom