Фан клуб: Струмица

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Bravo za Donald Kol, poladnokrvno sutiranje na slobodni frlanja nemam videno
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Dobro de, i Pupovic odlicno sutira, sto ima vrska ako pisam za Feni
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Dobro dobro aj :) Aj cestito oste edna pobeda ..I gospod da dade slednata utakmica ga izgubate (osven ako ne igrate so Mavrovo ili Karpos)
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
aman so ovie Feni daj neka izguabat nekoja utakmica ne e interesno vaka.lani gi tepavme 40razlika a sega glavni favoriti za titula.
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Stvarno ovie feni gazat jako imaat odlicen tim,parite na odlicen nacin gi iskoristija...
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
Е има време и мислам дека и ФЕНИ мора да ги фате криза...ако продолжат да мават тројки како индијанци тогаш мора да се одрази и на играта бидејќи само со 3-ки не се добива натпревар...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Македонски Спорт:

Давитков, кој знае како е да се работи во Струмица (претходно беше прв тренер на Поло Трејд, а потоа и на Неметали Огражден) наводно ја уживал довербата на првиот човек на Струмица, т.е. градоначалникот Зоран Заев, кој во моментов е и главен инвеститор во клубот.

Нели Гркот ја сакал кошарката и ке го финансира клубот уште долги долги години? Ајде сега, вие мајмуните што ме пцуевте кога ви кажував со најдобри намери за состојбата во вашиот клуб, кажете дали сум бил или не во право
 
V

Viktoranius

Гостин
Македонски Спорт:

Давитков, кој знае како е да се работи во Струмица (претходно беше прв тренер на Поло Трејд, а потоа и на Неметали Огражден) наводно ја уживал довербата на првиот човек на Струмица, т.е. градоначалникот Зоран Заев, кој во моментов е и главен инвеститор во клубот.

Нели Гркот ја сакал кошарката и ке го финансира клубот уште долги долги години? Ајде сега, вие мајмуните што ме пцуевте кога ви кажував со најдобри намери за состојбата во вашиот клуб, кажете дали сум бил или не во право
Абе што е битно кој ја спонзорира?
Дали гркот или градоначалникот или асан од еднокуќево важно е да има пари.
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
Македонски Спорт:

Давитков, кој знае како е да се работи во Струмица (претходно беше прв тренер на Поло Трејд, а потоа и на Неметали Огражден) наводно ја уживал довербата на првиот човек на Струмица, т.е. градоначалникот Зоран Заев, кој во моментов е и главен инвеститор во клубот.

Нели Гркот ја сакал кошарката и ке го финансира клубот уште долги долги години? Ајде сега, вие мајмуните што ме пцуевте кога ви кажував со најдобри намери за состојбата во вашиот клуб, кажете дали сум бил или не во право

gotovi ste, tone strumica !!!
 
V

Viktoranius

Гостин
gotovi ste, tone strumica !!!
Струмица ако тонеше, немаше да го донесе Давитков, и да ги врака Кицулис, Цимпларитидис и други.

Знам оти сакаш МЗТ да го достигне тај успех како Струмица ама можеби за 20 години ке правиме пак муабет.:helou:
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Штом се носи Давитков и остануваат другите спонзори кој никако не се послаби од Гркот нема страшно
Струмица или ке биде најдобра или ке сме за никаде кај нас нема средно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom