Фан клуб: Струмица

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Abe opinok eden sleski pazi kako se izrazuvas, sledis kosarka 2 godini i mislis se znaes, a ustvari veze nemas... Radikalot se sto kaza taka ispadna... samo edno ke vi kazam vi dojde krajot tolku vi bese, raspad sistem... da ve vidam sea kolku ste lojalni kon klubot koga ke pocne da tone...
izgleda ne znaete drugo i se vi e toj muabetot..na site od forumo sto se od sr im pisuvate...(abe aj 2 godini sledite kosarka i mislite se znaete)nejkam da se falam mos ne znam poveke od tebe za kosarka ama pratam sport oste mal....a za toa deka mu dojde krajot na strumica...kuti si podobro za na kraj da ne si goltas zborovite...na kraj sezona ke vidime
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
na majkati pickata da ja ebam jas
Bravo SELjAK, si ja pokazuvas samo kulturata tvoja... tolku znaes
Оваа година ако не е во нас титулата, поарно Фени да зема титула одколку Работнички или МЗТ или Вардар. КАПИШ ?
Neznam kaj koj e kompleksot???
 
V

Viktoranius

Гостин
Neznam kaj koj e kompleksot???[/quote]

Комплексот е кај вас, оти вие немате титула освоено од кога постоите, а сега се појавивме ние и за 2 години лап титула. Тоа ви е комплексот на вас.:helou:
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
so ke mi e kultura za Albanec smrdliv....na vas samo taka...more ne 20 godini i oste 20 nema da zemate titula....kako sto vika viktoranius za 2 godini...more za 1 be lap titula...haha to ti e to
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
ајдеее и струмица пропаднааа ,па се знаеше дека нема да издржат уште долго:vozbud: :vozbud:
 
V

Viktoranius

Гостин
ајдеее и струмица пропаднааа ,па се знаеше дека нема да издржат уште долго:vozbud: :vozbud:
За твоја несреќа клубот не е пропаднат, само што Арсич е отпуштан. А сега од полусезона ке се прави јак тим за титула, се виде дека Фени има појак тим оваа сезона, па ке прават Струмица тим за да ви го опнат на сите. :helou:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
so ke mi e kultura za Albanec smrdliv....na vas samo taka...more ne 20 godini i oste 20 nema da zemate titula....kako sto vika viktoranius za 2 godini...more za 1 be lap titula...haha to ti e to
Тоа се навивачи, 2 години навиваат, и ке мерат к*р со нас и Аеродромка. Никогаш нема да бидете ни приближно добри, колку што ние сме сега (а ние сме 10 пати полоши од како што сме биле)

Зоки, паролата што ти ја пишав прееска за Караколев, таа ке иде
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
ајдеее и струмица пропаднааа ,па се знаеше дека нема да издржат уште долго:vozbud: :vozbud:

bozee...e za tva ve smetam za glupi...od kaj vi se ovie informacii be od radikal!? abre aj ne ne zamarajte gledajte si vasata rabota..lubomorni kucina
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
bozee...e za tva ve smetam za glupi...od kaj vi se ovie informacii be od radikal!? abre aj ne ne zamarajte gledajte si vasata rabota..lubomorni kucina
А радикал ги земал од на мајкати вагиналниот отвор. Кај на мајка ти вагиналниот отвор, виде дали јас сум дал некоја информација. Знам јас и вие знаете, само гордоста не ви дава да признаете. Прашајте се зашто нема да дојдете тука? Не не, не е до страв работата, бевте лани, не е до тоа, ај нека ви текне која е тогаш причината
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Тоа се навивачи, 2 години навиваат, и ке мерат к*р со нас и Аеродромка. Никогаш нема да бидете ни приближно добри, колку што ние сме сега (а ние сме 10 пати полоши од како што сме биле)

Зоки, паролата што ти ја пишав прееска за Караколев, таа ке иде
hahahaahahahahahahaha....e kak se nasmejah saa AREDROMKA IMA KUR TAKA....:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: nema so da si merame pogolem i e sekak:drk::drk:
 
V

Viktoranius

Гостин
А радикал ги земал од на мајкати вагиналниот отвор. Кај на мајка ти вагиналниот отвор, виде дали јас сум дал некоја информација. Знам јас и вие знаете, само гордоста не ви дава да признаете. Прашајте се зашто нема да дојдете тука? Не не, не е до страв работата, бевте лани, не е до тоа, ај нека ви текне која е тогаш причината
Причината е што го скршивте автобусот, и гркот не сака да плаќа автобус повторно.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Тоа се навивачи, 2 години навиваат, и ке мерат к*р со нас и Аеродромка. Никогаш нема да бидете ни приближно добри, колку што ние сме сега (а ние сме 10 пати полоши од како што сме биле)

Зоки, паролата што ти ја пишав прееска за Караколев, таа ке иде
zoki ti kazav deka ne treba parola da izmisluvam i jas !!! ne se somnevam vo moznostite na radikal!!! a ti utre u 10:30 u sala da ja pisuvas :baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom