Фан клуб: Струмица

V

Viktoranius

Гостин
А минатта година цела игра ја држеа Кицулис и Гоцевски ...а сега сме многу по слаби од лани. ама арно викаш им треба време до дека се навикнат:wink:
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
А минатта година цела игра ја држеа Кицулис и Гоцевски ...а сега сме многу по слаби од лани. ама арно викаш им треба време до дека се навикнат:wink:
Как бе послаби? Јас мислам оти сме појаки од лани оти за разлика од лани сега имаме 4 плеја и 3 екстра шутера (Тасовски, Латовиќ и Соколов Дарко) е добар центар шо ни фале НИ ФАЛЕ !!!
 
V

Viktoranius

Гостин
Как бе послаби? Јас мислам оти сме појаки од лани оти за разлика од лани сега имаме 4 плеја и 3 екстра шутера (Тасовски, Латовиќ и Соколов Дарко) е добар центар шо ни фале НИ ФАЛЕ !!!
Јаки се ама уште не се уиграени убаво..ке им треба малце време...тешко ке им оди во почетокот.
Сега другата утакмица е со Пелистер во Битола ке видиме како ке се докажат таму.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Од вакви фанатици т.е "љубители" ко тебе ни пропаѓа спортот!!! ко второ мали никој не ти се маша во одлуките иако ти се усра*и!!! btw знам дека струмица победи и усете се МЛАД тим со нов тренер и уште немаат добар teamwork!!! цела сезона е преднив :eek:ftopic::eek:ftopic::eek:ftopic:
дај престани, нема намера тука да се замарам со такви како тебе... да таков сум си, можеш да ме смениш? неможеш... епа не јади трици многу, јас си имам свој живот и сам си донесувам одлуки во него.

preneseno mi e se i ima vo eden post za tebe napisano pobaraj go
го прочитав постот и добро се порезнав... јбг, таков бев тоа време :kesa:
 
V

Viktoranius

Гостин
Во среда играме со Пелистер во гости..јас и еден другар одаме кој сака нека каже да се збераме повеке души (ама само од тиа правилните навивачи) да наполниме еден автобус и одаме.
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
поздрав до сите навивачи на КК СТРУМИЦА без разлика дали се ајдуци или обични гледачи, најбитно е сега да го задржиме единството шо не красеше минатата сезона кога целата сала грмеше едногласно, за управата ви се молам не кажувајте ни еден лош збор бидејќи истата ни даде можност да бидеме горди шо сме СТРУМИЧАНИ-ШАМПИОНИ

КК СТРУМИЦА ШАМПИОН 06/07
 
V

Viktoranius

Гостин
поздрав до сите навивачи на КК СТРУМИЦА без разлика дали се ајдуци или обични гледачи, најбитно е сега да го задржиме единството шо не красеше минатата сезона кога целата сала грмеше едногласно, за управата ви се молам не кажувајте ни еден лош збор бидејќи истата ни даде можност да бидеме горди шо сме СТРУМИЧАНИ-ШАМПИОНИ

КК СТРУМИЦА ШАМПИОН 06/07
Коле ај ако идаш у среда ке одаме за Битола ке се збераме повеке души ?
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
Коле ај ако идаш у среда ке одаме за Битола ке се збераме повеке души ?
немаш гајле брат само кажи кога и дека и там сум, може да оставиш тел. број во ПП
ПОЗДРАВ И САМО ЕДИНСТВО НИ Е ПОТРЕБНО, за да не им дадаме на скопските педерчиња повод за напаѓање
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
немаш гајле брат само кажи кога и дека и там сум, може да оставиш тел. број во ПП
ПОЗДРАВ И САМО ЕДИНСТВО НИ Е ПОТРЕБНО, за да не им дадаме на скопските педерчиња повод за напаѓање
А ние па само со вас се замараме, живееме ден за ден мислејки на Ајдуците
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
немаш гајле брат само кажи кога и дека и там сум, може да оставиш тел. број во ПП
ПОЗДРАВ И САМО ЕДИНСТВО НИ Е ПОТРЕБНО, за да не им дадаме на скопските педерчиња повод за напаѓање
Јас па кутриот навечер неможам да спијам и по цела вечер се превртувам во кревет и си викам дај бе овие Ајдуци нека направат нешто па да ги напаѓаме ние "скопските педерчиња".
C.P.B. Forever? Сега сте само "Boys" ако не се лажам а 95% не се лажам.
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
имам апел до сите фанови на КК СТРУМИЦА што се присутни на овој форум а тоа е ајде ако има расположение да се собереме некаде утре за заеднички да ја гледаме пелистер-СТРУМИЦА во 18.15 саато на МТВ, може било дека (19-ка, екстрим, заир, мафка ) или некоја кафанка, биртиичка
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
radical kazi im kako ide u sk mislam ..............uste ne znaat koga ke igraat so mzt ili rabotnicki poubavo da si sedat u birtija
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.542
Поени од реакции
47.996
Коле од Струмица во Македонија...мислам дека поубаво ке ви биде да се соберете да си идете во сала како господа да си изгледате утакмица со семки/сончоглед,некое сокче да си го гледате клубот релаксирано да си анализирате игра..
Со време ке ви се среди ситуацијата со управата ке се вратите и како ''Ајдуци'' ке има некој атмосфера,искрено многу сте ми симпатични и хумористични мене веќе C.P.G-Woman Haters не ми се интерсни вас сакам да ве пратам


*C,P.G. G крат.одGay-особа што сака да општи полово со мажи а према жените покажува нетрпеливост и истите ги тепа.sd
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Коле од Струмица во Македонија...мислам дека поубаво ке ви биде да се соберете да си идете во сала како господа да си изгледате утакмица со семки/сончоглед,некое сокче да си го гледате клубот релаксирано да си анализирате игра..
Со време ке ви се среди ситуацијата со управата ке се вратите и како ''Ајдуци'' ке има некој атмосфера,искрено многу сте ми симпатични и хумористични мене веќе C.P.G-Woman Haters не ми се интерсни вас сакам да ве пратам


*C,P.G. G крат.одGay-особа што сака да општи полово со мажи а према жените покажува нетрпеливост и истите ги тепа.sd
znaev deka ima nesto pedersko vo niv ama deka do volku ke go pokazuvaat ne znaev :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom