Фан клуб: Партизан!

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Да да ѕвезда очигледно е појачана лани беа дупки за разлика од оваа година.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Појачана е ама нема ништо да освои !
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Појачана е ама нема ништо да освои !
Само ти надевај се....Со Пешиќ на клупа другачије стојат стварите, плус ако нема повреди ќе биде многу тесно у борба за титула..Сеа Звезда е прва у Јадранска со тоа што играше со Цибона и изгуби у Загреб сеа нема нешто многу тешки гостувања освен Љубљана...
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Другар што си се запнал на гости па на гости Партизан не е од Минхен!!
У иста сала играат,
Ќе видиме кој ќе слави на крај
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Другар што си се запнал на гости па на гости Партизан не е од Минхен!!
У иста сала играат,
Ќе видиме кој ќе слави на крај
Tocno e dek se igra vo ista sala no sepak ZVEZDA igrase na gosti ,gostinskata ekipa mozat da ja bodrat okolu 200 navivaci ko sto bese i vcera za razlika od domakiniot samoto to ti ukazuva dek igras na gosti .Koj ke slavi na kraj nek slavi podobriot samo znaj nema sve da bide isto kao prethodnite godini a i samata ova pobeda ne e slucajna.
 

GROBAR1986

САМО ПАРТИЗАН
Член од
16 септември 2007
Мислења
627
Поени од реакции
92
EDNA STVAR SAMO PA KE KAZAM NE JA OMALOVAZUVAM POB NA ZV.SAMO NEKAKO MNOGU RIPATE I NEMOJ DA ZABRAVETE KOJ E GLAVEN U BASKET 100=PARTIZAN
78=ZVEZDA


MOJE OCI VIDE SAMO CRNO BELOOOOOOOOOO!!!!!
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
EDNA STVAR SAMO PA KE KAZAM NE JA OMALOVAZUVAM POB NA ZV.SAMO NEKAKO MNOGU RIPATE I NEMOJ DA ZABRAVETE KOJ E GLAVEN U BASKET 100=PARTIZAN
78=ZVEZDA


MOJE OCI VIDE SAMO CRNO BELOOOOOOOOOO!!!!!
да 100-78 а башка вие сте ги тепале утакмиците кога се играле на Калемегдан на отворено у 1900 и некоја оооодамна.
Оваа победа е случајна ќе видите сеа кога ќе почнете да губите,на гости со Олимпија 20 најмалку,исто како Цибона што ви направи
 

Арамбаша

One name, One love Macedonia
Член од
2 јуни 2008
Мислења
309
Поени од реакции
11
да 100-78 а башка вие сте ги тепале утакмиците кога се играле на Калемегдан на отворено у 1900 и некоја оооодамна.
Оваа победа е случајна ќе видите сеа кога ќе почнете да губите,на гости со Олимпија 20 најмалку,исто како Цибона што ви направи
Епа да сеа откако изгубивте нормално глеате историја, но неам нишо против тоа.

За болдираното: Или гледаш ИСТОРИЈА или не гледаш....Нема тука дали победиле 1900 или 1800 или 2000 .... Историја си е историја... Или има или нема!!!:uvo:

Ај поздрав сеа гробари...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
да 100-78 а башка вие сте ги тепале утакмиците кога се играле на Калемегдан на отворено у 1900 и некоја оооодамна.
Оваа победа е случајна ќе видите сеа кога ќе почнете да губите,на гости со Олимпија 20 најмалку,исто како Цибона што ви направи

Грешка напраив у претходниот пост, Звезда играше и ја победи Олимпија у второ или трето коло така да нема други потешки гостувања за разлика од Партизан кој треба да игра у Загреб,Љубљана а и како гостин у Пионир со ДС на трибина...
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Епа да сеа откако изгубивте нормално глеате историја, но неам нишо против тоа.

За болдираното: Или гледаш ИСТОРИЈА или не гледаш....Нема тука дали победиле 1900 или 1800 или 2000 .... Историја си е историја... Или има или нема!!!:uvo:

Ај поздрав сеа гробари...
Да сеа јас што сум зборел ,вие и ден денес дркате на 91 на најлошото гинале на КЕШ други што зборат,јас не сум го гледал!
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Грешка напраив у претходниот пост, Звезда играше и ја победи Олимпија у второ или трето коло така да нема други потешки гостувања за разлика од Партизан кој треба да игра у Загреб,Љубљана а и како гостин у Пионир со ДС на трибина...
Партизан на гости мислам дека можеби само со Цибона да изгуби,Олимпија ќе ја победиме,има време за другата утакмица со вас,вие имате исто така на гости со Хемофарм,Олимпија,Будучност 2 губите тука,паќ ќе ја напуниме Пионир не се секирај
 

GROBAR1986

САМО ПАРТИЗАН
Член од
16 септември 2007
Мислења
627
Поени од реакции
92
Епа да сеа откако изгубивте нормално глеате историја, но неам нишо против тоа.

За болдираното: Или гледаш ИСТОРИЈА или не гледаш....Нема тука дали победиле 1900 или 1800 или 2000 .... Историја си е историја... Или има или нема!!!:uvo:

Ај поздрав сеа гробари...

ABRE MOMCE MLADO NEMOJ BRE TOLKU DA SKACES SLEZI DOLU NA ZEMJA OTI POSLE KAO I U SITE 100 PATI SO SI GUBEL PAK KE PLACES POARNO SEDI SI MIRNO OTI DO VCERA PARTIZAN I GI PLAKASE SMETKITE NA ZVEZDA ZA SALATA.DUZNI STE I NA KUCINJATA!!!!
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
да 100-78 а башка вие сте ги тепале утакмиците кога се играле на Калемегдан на отворено у 1900 и некоја оооодамна.
Оваа победа е случајна ќе видите сеа кога ќе почнете да губите,на гости со Олимпија 20 најмалку,исто како Цибона што ви направи
MLADICUUUUUUU vo zivot nisto nema slucajlo bidete malce realni priznaj poraz i gotovo a dali ZVEZDA ke izgubi protiv Olimpija kao sto kazes so najmalku 20kosa ke vidime
 

Kajgana Shop

На врв Bottom