Продавам, купувам, менувам...

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
Продавам Катар COPAM CP 4050

Модел COPAM CP 4050
1.5 метар долг
плус додатно неотпакувано ноже.
Цена 1000 евра.


 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Јеп Бокуре е у право, за да го шитнеш ке треба да го даеш 600-700, ионака никој нејке 667мици.
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
може совет за купување на рутер? во он нет ми рекоа дека чини негде над 4000 ама скапо ми се виде.
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Ако сакаш квалитетен, Linksys, а може и Dlink. Не би требало да се над 4000 денари. Ама околу 3000, да.
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
ви благодарам на сите. само да прашам уште нешто: еден другар ми кажа дека имало многу заебанции, тешко се местел, требало често да се апдејтува, а и многу ретко му го покривал цел стан. имате вие вакви проблеми, и ако одговорот е да дали воопшто се исплати да зимам рутер ?!
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
ви благодарам на сите. само да прашам уште нешто: еден другар ми кажа дека имало многу заебанции, тешко се местел, требало често да се апдејтува, а и многу ретко му го покривал цел стан. имате вие вакви проблеми, и ако одговорот е да дали воопшто се исплати да зимам рутер ?!

Се ова што го коажа, врска нема со рутер...
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
106
Поени од реакции
0
ви благодарам на сите. само да прашам уште нешто: еден другар ми кажа дека имало многу заебанции, тешко се местел, требало често да се апдејтува, а и многу ретко му го покривал цел стан. имате вие вакви проблеми, и ако одговорот е да дали воопшто се исплати да зимам рутер ?!
ne zimaj, drugar ti se ti kazal :)
Mene mi e namesten wifi ruterot pred 3 godini i si raboti bez gajle do den-denes
 

Kajgana Shop

На врв Bottom