Со кого се познавате од форумов?

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Aj vaka.. Wannabemceez mi e muz na forumov fala bogu deka go znam :pos2:
Od drugite: DuFFy i Maweчko srcenca se.. Mn se najzakon
Yugo - Super tip4e samo so mi se luti za togas u park i ke go skrsam :pos2:
Scorpio go znam od poodamna.. Vecnoto romanticarce :D
Posle... Pa tolku ko so znam.. Ako zaborajv nekoj SORRY
 
С

Сатори

Гостин
А која е остала велешка багра? Ја? :pos:

Ја упознаф од нога многу луѓе, и тоа само бидејќи прекрасната организациска замисла во која патем ја не учествуваф излезе срање па морав да се зангажирам од култура :3
Си ја исполнив целта, се запознафме со Сусаро!!:smir:
Вирус бил срцка уствари, а ја го ловев по форумов :vozbud:битно ми прости.
Сите фини убаи, Скул е најубото девојче, Серпико ми го одвлече нервозната организаторка ама барем изведофме некаков чуден ритуал у меѓувреме :wink:, Ејсид е кул, точкест е закон.
Поише неможам да кажам, бидејќи за жал Гламур не ми беше у преден план за вечерта и не се задржав колку што вистински можеф.



Најбитно ем запознаф добри човеци ем свирката у парк беше стравввваа!!!!
:pipi:Нервозна организаторка....јас...???
Вечер ќе те прекршам на роденден...така да си знајш!!!
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Вчера ги запознав Лејди Сатори (значи точни биле трачевите :icon_lol:), Резорблејд Кис (лепотица, многу пријатна личност), Блек Роуз, Дарк Ејнџл, Разиел (хејтерот на Скопјани :pos:- ми остави позитивен впечаток :wink:), и Саладин (не очекував да бидеш толку срамежлив :icon_lol: :wink:). Останатите- поголемиот дел веќе ги знаев, а дечките од третото сепаре (Некрофилија енд френдс) беа недружељубиви и не дојдоа да се запознаат. :baeh::)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Вчера ги запознав Лејди Сатори (значи точни биле трачевите :icon_lol:), Резорблејд Кис (лепотица, многу пријатна личност), Блек Роуз, Дарк Ејнџл, Разиел (хејтерот на Скопјани :pos:- ми остави позитивен впечаток :wink:), и Саладин (не очекував да бидеш толку срамежлив :icon_lol: :wink:). Останатите- поголемиот дел веќе ги знаев, а дечките од третото сепаре (Некрофилија енд френдс) беа недружељубиви и не дојдоа да се запознаат. :baeh::)
Јас мислев со сите дека се запознав ама изгледа сум згрешил.
Кој вика недружељубиви пу пу пу помести се, јас љубам да се дружам и дружам да ме љубат-ај на скопскава ја пак ќе дојдам па таму ќе биде:baeh::helou:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.456
Поени од реакции
7.890
Мммм Б’рн84, машко, уште не си ми пратил телефонски број за да идеме у Мараканата следниот (т.е. послее следниот викенд)
Саладин... разбирам луѓе што се по слушањето, ама изглеа јас највеќе зборови успеаф со клешта да ти извадам од уста.
Скај Дог-лелел колку смешен ми е тетовскиот дијалект. ме потсети на еден колега од работа. Бај д веј добро кажуваш вицои коа си пијан.
Дарк Ејнџел, единствена што дојде на станица. Интересна личност во тоооооолку мало пакување.
Лејди Сатори, еј муабет ќе праиме пак, ај ќе ти дојдам на гости, ама на трезно ќе се муабетиме :pos:
Блек Рооуз, брејј шо убо си било тии... ае Гижо... ај другар си ми па нема да те пријавам за заведување малолетнички :pos:
Крејзи ин Лав, ае ти плавуша си била :pos:
Останатите ги знаеф од порано, вклучувајќи ја и Гадес од Кеос.
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Edit: Kao mozev da go zaboraam brat mi be :tapp: ThugProphet 2 i pol god go znam

I Devil-King u pp go zapoznav.. Bratot ne e normalen!!! I toooo :)
 
Член од
10 април 2007
Мислења
166
Поени од реакции
0
Epa vaka, prvo stramota e da kazam clen sum na forum ne znam od koga a ne sum ja videl temava :S
Se poznavam licno so:
TonInter
KENGUR
HongryWolf
Kamiskazi
TheMan
Aleksandar *** (ne znam tocno kako mu e username)
kir4e
Jomero

I se vidov so uhste edno tipce vo enternet no ne znam koe beshe pa neka se javi :) :vozbud:
Mnogu prijatni decki za muabetCce :) pozz svima
Ps. Planiram so uhste mnogu da se zapoznaam, tek pocnav ej :) A virtuelno se znam so cel forum :) lol
E fala so i mene me spomena!:angry1:
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
Korekshn :
I tebe te poznavam :vozbud:
znaci ja znam i TeDDy BeaR :)
pozz
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Со мало задоцнување :) ме мрзеше да пишувам....

Burn84 - ме копкаше уште кога му го видов првиот пост на HIM и ете го запознав :icon_bigg , не ја зема гитарата бре....:( ама ако убаво беше и без неа, интересна смеа btw

Sky Dog - секогаш расположен за 3ка :pos2: уште ме држи смеа од тоа вицовите шо ги кажуеше, последен го испратив од собиранката, си го напраивме муабетот на пругите :) и да одамна не сум видела толку заљубен човек :)

Tonchie - леле косаааа :vozbud: ја гласам за Tonchie! - најубава коса од цел форум, фин, опуштен...поздрав за флегматикот во него :)

Necrophilia - најуспан од сите, мноооогу посимпатичен у живо, :cug: поштовање за виното

Saladin - ам....а зошто цела вечер кутеше? :toe:

Serpico - .....толку харизматичен.....дефинитивно беше најрасположен човек од сите шо беа на собиранката :) се на се 2 реда муабет кога дојдоа да не подружат со Лејди на стадион, ми вети психоанализа :party3: *си свирка.....
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.702
Поени од реакции
13.363
Saladin - ам....а зошто цела вечер кутеше?
Fucked up day - да не навлегувам во деталите :pos:

Заборавив Точкест го познавам од предходната собиранка во Дајмонд
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Од вчера нова на листата е ред хот :helou:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
948
Па.... со сите на собиранката што беа присутни. Особено некои од нив ми оставија гооооолем впечаток:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom