Секс школо

Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
hhh glavichkata sekogash e izlezena nadvor xD izgleda od mnogu pukanje ko mal .. zatoa ne mi e zalepena kozhinkata za glavcheto..
 
A

Auditore

Гостин
Nekoi go narekuvaat Peting nekoi suv peting ili pak (dry sex ),kako i da e zadovoluvanje na dvajcate partneri so trienje na telata,pri sto doaga do dopir megu polovite organi.Ova bi mozelo da se narece seksualen odnos do nekade,razlicno e toa sto se se slucuva preku obleka.E sega...neznam dali e mozno da sum bremena od vakvite odnosi,so decko mi uste sme nemale odnosi znaci seks,samo peting.Cesto pati mu se ima sluceno da " svrsi " vo gakite,posle toa imam primeteno kako i na moite farmerki ima vlazno.Dali e mozno da se ostane bremena od vakvite odnosi,Dajte vase mislenje pobrzo plsssss ... mi docni menstruacijata nekolku dena...
Нема шанса, додека не имате сексуален однос нема шанси.

--- надополнето ---

Во последно време кога го :drk: пука многу малце куршуми. Како да ондемува муниција порано беше многу поише. Мноооогу поише. Сега по многу малце пука и не шприца толку како порано. Да не е од многу :drk:?
Од тоа ти е, намали малку пробај на 3-4 дена ако си толку запален.
Од искуство ти кажувам коа бев помал на 14/15 години од досада навечер нон стоп си го чукав и го имав истиов "проблем" - буди без бриге !
@Kikzio
Посети уролог тој ќе ти објасни што како, најсигурно и најдобро.
Али главата мора да се скроз отворена.
 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
барам еден совет и од машките и од женските посто мојот пенис е свиткан надолу па ако можи тие си имате таков или женски со имале секс со некј со има таков пенис да кажите како функционира дали го бидува и кој пози се најдобри за таков пенис (кај дае треба да го пуштам во употреба па зато ми треба и совет )
ако прашвиш која поза ..сигурно ДОГИ СТАЈЛ ... (кучешки) е нај добра за тебе !
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Кога девојката е во менструалниот циклус, може да се свршува внатре колку сакаш, бидејќи се' се исфрла и нема никаква опасност од зачнување?
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Кога девојката е во менструалниот циклус, може да се свршува внатре колку сакаш, бидејќи се' се исфрла и нема никаква опасност од зачнување?
Голема заблуда. Некои девојки овулираат и за време на менструација, така да то ти е лоша идеја.
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Постоеа некои апчиња, доколку затрудне да се напие и ништо?
Џст аскинг...
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Голема заблуда. Некои девојки овулираат и за време на менструација, така да то ти е лоша идеја.
Но многу мали се шансите за тоа, бидејќи тогаш се исфрлаат јајце клетките ( ко што знам ) и нема никаква опасност.
Постоеа некои апчиња, доколку затрудне да се напие и ништо?
Џст аскинг...
Постојат, ,, апчиња за ден потоа’’ се викаат и се пијат до максимум 72 часа после несаканото дејство односно свршувањето.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.410
Поени од реакции
28.405
Не знам дали е за тука прашањево али при секс открив дека сум имал 3 јајца проблем е тоа или?Знам едно е проблем ама 3?:kesa:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Не знам дали е за тука прашањево али при секс открив дека сум имал 3 јајца проблем е тоа или?Знам едно е проблем ама 3?:kesa:
Едно е поголем проблем од 3, така да уживај, има многу случаи каде што луѓе со таква аномалија имаат нормален живот. Се разбира ако ова што го пиша не е шега.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.410
Поени од реакции
28.405
Едно е поголем проблем од 3, така да уживај, има многу случаи каде што луѓе со таква аномалија имаат нормален живот. Се разбира ако ова што го пиша не е шега.
И по пп ми стигнаа дури 3 пораки дали сум се зезал...Не знам зашто би се зезал најозбилно прашувам нема никакви заебанции дури ми пишаа дека можно е да е брух?Да објасни некој што е тоа...
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
И по пп ми стигнаа дури 3 пораки дали сум се зезал...Не знам зашто би се зезал најозбилно прашувам нема никакви заебанции дури ми пишаа дека можно е да е брух?Да објасни некој што е тоа...
Брух или Хернија или народски кажано кила, но нема теорија поради тоа да ти се појави трет тестис или нешто што во скротумот (ќесичката каде што се тестисите) ако имаш хернија, туку едниот од тестисите значително ќе се спушти подолу, онака како што ткивото на кое е прциврстен зависно на која страна е хернијата ќе се спушта поради растот на ново - диво ткиво.
 
Член од
10 септември 2010
Мислења
28
Поени од реакции
0
значи едно прашање до по искусните: Дали треба да го менувам кондомот откако ке свршам еднаш а сакам да продолжам да си работам или не е неопходно ( досега секогаш сум го менувал па затоа прашувам дали мора или пак не и да контомите не се некои no name туку најчесто durex или sportex
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
значи едно прашање до по искусните: Дали треба да го менувам кондомот откако ке свршам еднаш а сакам да продолжам да си работам или не е неопходно ( досега секогаш сум го менувал па затоа прашувам дали мора или пак не и да контомите не се некои no name туку најчесто durex или sportex
ДА! да не дробам многу зошто и како... ама ДА!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom