Секс школо

Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
Не ја искривувај сликата за девочето.
А и не треба да му даде ебаго.
Дете е уште.
Башка, он пиша дека нема да заврши приказната сјајно, така шо ќе ја клецне и ќе и раскине.
Не искривувам слика. Ја опишувам сликата што јас ја доживувам. Како и ти, како и секој друг шо се обрати на неговиот пост.

Тргни од самата себе: ти туку-така си се решила на првиот секс? Не сакаше се да биде романтично? Не си правеше филм со рози на креветот, вино и чоколада до тебе?
Или се деси тоа у среде менструација?

Не очекувам одговор, само сакав да ти ја доловам мојата слика поубаво.
 
Член од
23 ноември 2008
Мислења
302
Поени од реакции
10
Не искривувам слика. Ја опишувам сликата што јас ја доживувам. Како и ти, како и секој друг шо се обрати на неговиот пост.

Тргни од самата себе: ти туку-така си се решила на првиот секс? Не сакаше се да биде романтично? Не си правеше филм со рози на креветот, вино и чоколада до тебе?
Или се деси тоа у среде менструација?

Не очекувам одговор, само сакав да ти ја доловам мојата слика поубаво.
Добро...Така значи моето прво прашање беше дали е ок да се има секс за време на менструација.Тука поврзав и тоа дека е невина...А со тоа ги очекував и тие сите постови дека ке има такви како тебе што ке кажат дека ,,еј крв ! прв си ми !''Овде e и оваа логичка смисла дека таа е ,,итра'' и дека со тоа ке ,,докаже'' дека сум прв ама реков ке почекам да помине тоа па потоа...
 
H

^HITMAN^

Гостин
Патетични сте. Прочитајте се самите на последниве страни и сами ќе се уверите во тоа. На некој девојка му не му давала дека имала циклус и 100 постови со "експертско" мислење дали треба да му даде или не треба па дури и како мирисало. Дечкото иако е мал незнам од каде таа идеја за такви работи да се консултира на форум и да прима совети и мислења од анонимни X фаци. Ненормална работа.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.199
Поени од реакции
34.433
Патетични сте. Прочитајте се самите на последниве страни и сами ќе се уверите во тоа. На некој девојка му не му давала дека имала циклус и 100 постови со "експертско" мислење дали треба да му даде или не треба па дури и како мирисало. Дечкото иако е мал незнам од каде таа идеја за такви работи да се консултира на форум и да прима совети и мислења од анонимни X фаци. Ненормална работа.
Ти си патетичен што се трудиш да ни објасниш дека сме патетични.
Не дека нема патетики, ама не биди и ти дел од нив. Ако не ти се учествува во темата, најди друга, по прикладна за твоите интелектуални капацитети.
 
Член од
7 јуни 2009
Мислења
72
Поени од реакции
1
сакав да прашам.. зашто во задње време кога мастурбирам спермата ми е густа ептен ?? просто како грутки е :/
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.199
Поени од реакции
34.433
сакав да прашам.. зашто во задње време кога мастурбирам спермата ми е густа ептен ?? просто како грутки е :/
Намали малце. Почекај 2-3 дена па мастурбирај пак, ќе ти биде потечна :)
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Намали малце. Почекај 2-3 дена па мастурбирај пак, ќе ти биде потечна :)
Не го лажи -.-
Шо почесто, тоа потечно -.-
Чиста логика, нема време за reload.
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
569
Поени од реакции
233
Што е тоа као бело што испаѓа за време на секс и после секс од женски полов орган? Не делува добро за очи , некако уште ми се превртува нешто у стомакот :jaj:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Што е тоа као бело што испаѓа за време на секс и после секс од женски полов орган? Не делува добро за очи , некако уште ми се превртува нешто у стомакот :jaj:
Можеби ова? : )
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Што е тоа као бело што испаѓа за време на секс и после секс од женски полов орган? Не делува добро за очи , некако уште ми се превртува нешто у стомакот :jaj:
Незнам како би ти помогнала девојка ти за да не ти се превртува стомакот.Да се затне неможе,ваљда не треба да гледаш и анализираш :)
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.785
Поени од реакции
4.028
Што е тоа као бело што испаѓа за време на секс и после секс од женски полов орган? Не делува добро за очи , некако уште ми се превртува нешто у стомакот :jaj:
Халуцинација :Р
Или ако има бело прање девојката па тоа, јез да не ми се верува.
Нека си оди на гинеколог зашо ако има некоја инфекција може да и се праи така. (не дај Боже секако) ама шо е сигурно-сигурно е.
Се надевам користиш кондоми.
Друго не ми текнува шо може бело да излага од неа.
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
:pos2::pos2:
ме изнасмеавте да си ибете векот :)
шо било белото :)

мене па ме интересира Океан шо ти помисли дека е :)

Он: Бело прање шо може да биде .. има девојки кои слабо имаат, некои повеќе :toe: , а зголемено лачење се добива и од бактерија (ја заборави како се викаше :) )
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.785
Поени од реакции
4.028
Он: Бело прање шо може да биде .. има девојки кои слабо имаат, некои повеќе :toe: , а зголемено лачење се добива и од бактерија (ја заборави како се викаше :) )
Кламидија? :)
Нека си иде на преглед девојката нема да и падне лошо а ни тебе богами
 
Член од
23 ноември 2008
Мислења
302
Поени од реакции
10
Некој што си ,,разбира'' повеке од кондомите ме интересира кој вид од Durex содржат екстра парче лубриканс . Или мора да се купа од ,,специалните'' лубриканс пакувања ?
На пример Sportex Еxtra имаат во една кутија - 3 пакувани кондоми и едно пакување лубриканс .
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.569
Поени од реакции
33.851
Некој што си ,,разбира'' повеке од кондомите ме интересира кој вид од Durex содржат екстра парче лубриканс . Или мора да се купа од ,,специалните'' лубриканс пакувања ?
На пример Sportex Еxtra имаат во една кутија - 3 пакувани кондоми и едно пакување лубриканс .
Performa се доста "мокри". Додуша не треба да се осеќаш ко да ти е во вода, пошо таков ефект ствараат кај мене ако се со екстра лубрикант.
За вагинален секс не ти треба толку екстремно. За анален, пробај performa, обичните сивите, ако не купи си од Durex play линијата играчки лубрикант, 200 и кусур денари, доста доволно е, исплатливо и задоволувачко.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom