Македонските хакери им вратија на бугарските

Статус
Затворена за нови мислења.

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
CoolM напиша:
абе комплексарска рабора ама вие си решавате.
Т'РКАИТЕ на волја :)
И бан ми даите
Само изчакаите онја дето се п'чи че от чернобели снимки прави цветни да го видја :)
Абе таман те пофалив таму кај фотошопот, сега го заеба цел впечаток :)

Toa e пријателе, правилата се тие, си ги прочитал, си се согласил, си се регистрирал, почитувај ги. :helou:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
BGna3 moreta напиша:
Това е от мене. Учете си б'лгарскија и . . . чакаме ви в ЕС.
Tи да го земеш малку "микрофонов" и да поднаучиш Македонски, глупендра пазарска.
 

*n0t*0rd!nary*

~*SimplY UniQue*~
Член од
5 февруари 2007
Мислења
126
Поени од реакции
4
Мистичен напиша:
Tи да го земеш малку "микрофонов" и да поднаучиш Македонски, глупендра пазарска.
:zver: хехе .. инаку добро што им вратиле нашите хакери, само не би сакала оваа војна да премине на повисоко ниво ... нека си остане cyber war.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Dobro e, vazno im vrativme, amam sega da ne go padnat celiot net vo makedonija bigarskite hakeri :)
 

GraFusion

Мрчало Примус Максимус
Член од
21 јуни 2005
Мислења
116
Поени од реакции
0
Браво за дечките!!! :bravo:
 

M@STER

M@ster Price
Член од
1 февруари 2007
Мислења
191
Поени од реакции
0
abe mene gajle mi e so naprajle i bugarite i nasive duri e branko pretsedatel neka ja izbrisat stranata + baram jas da naucam neso za hakerisuvanje :zver: i jas da naucam
:P
 
Член од
5 октомври 2007
Мислења
8
Поени од реакции
1
Оф леле со ке се прави!!!!!!!
Чиста 10 за враќанјето на Македонските хакери и оние кој се регистрирани и писуваат на Бугарски за тоа неам коментар тоа си знаат АДМИНИТЕ на кајгана (ја BAN им мавам одма) мислам............
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Оф леле со ке се прави!!!!!!!
Чиста 10 за враќанјето на Македонските хакери и оние кој се регистрирани и писуваат на Бугарски за тоа неам коментар тоа си знаат АДМИНИТЕ на кајгана (ја BAN им мавам одма) мислам............
дечко те гледам нешто во последно време преукопиран си со македонските форуми, само тука не го гледам другар ти „хакер“ "aXe" :D:D

види од кога е отворена темата и кога се направени сите тие хакерски упади на страните... 5ти Фебруари :nesvest:
 
Член од
5 октомври 2007
Мислења
8
Поени од реакции
1
дечко те гледам нешто во последно време преукопиран си со македонските форуми, само тука не го гледам другар ти „хакер“ "aXe" :D:D

види од кога е отворена темата и кога се направени сите тие хакерски упади на страните... 5ти Фебруари :nesvest:
хм....Абе незнам со те мачи тебе но за твое добро глеј си ја работата и не постирај OFF TOPICI бидејки можеш да јадеш БАН за тоа... и тебе ич к... да не те боли јас каде сурфам..:eek:ftopic: :ban?: :nenene:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
хм....Абе незнам со те мачи тебе но за твое добро глеј си ја работата и не постирај OFF TOPICI бидејки можеш да јадеш БАН за тоа... и тебе ич к... да не те боли јас каде сурфам..:eek:ftopic: :ban?: :nenene:
А ти не се ставај во улога на модератор или администратор, бидејќи и ти можеш да јадеш бан за тоа. Има кој да мисли за оф топици.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom