Помош околу Counter-Strike (општо)

warlic MKD

КирЕ..Поштарот
Член од
16 септември 2008
Мислења
270
Поени од реакции
5
Ti ke mi kazess dali da spamiram ili ne .. ?:tapp: Idi porasni be pa posle zbori..:drk:
Јас не сум тој што треба да пораснува , се гледа кој е и ај крај оваа тема не е наменета за раправија , и за спамирање .. :nenene:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Јас не сум тој што треба да пораснува , се гледа кој е и ај крај оваа тема не е наменета за раправија , и за спамирање .. :nenene:

Ti pocnuvas be so te boli K** ja dali spamiram ili slicno ? Tisina 11 god imas :tapp:
 

TheRocky

Mite a.k.a nG.NoobsGonnaDie
Член од
15 септември 2008
Мислења
157
Поени од реакции
5
HEEELP ..!! Тоа најверојатно е од што довнлоадираф Скинови и не ги прифаке на кајгана 1 и кајгана 2 .. а на кајгана 3 си играм ..:toe:ХЕЛП ве молам, помогнете мии:vozbud::vozbud::vozbud::smir:Фала однапред:smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
хмм..не верувам да се скинови.Нели оти кгн 1 и 2 се со СХе а 3 e без СХЕ малце "чудно" е как само тама ти прифаке :):)
 

TheRocky

Mite a.k.a nG.NoobsGonnaDie
Член од
15 септември 2008
Мислења
157
Поени од реакции
5
КАЖЕЈТЕ КАК Е ШИФРАТА ЗА КОО СТИСКАМ СО DUCK ДА НЕ МИ СЕ ДИГА НИШАНОТ ...:smir: И ЗОШТО КОГА ОДАМ ВО Options немам нишан тама од десно ...
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.609
Поени од реакции
33.965
viewdemo <name> (kaj name пишеш како ти е потпишено демото/фајлот).

Пример.

viewdemo grobarot
 

TheRocky

Mite a.k.a nG.NoobsGonnaDie
Член од
15 септември 2008
Мислења
157
Поени од реакции
5
Деца де бе кажејте как да си го видам демото .. тав КНЕЛЕ НООБЕРО и другите шо мислат оти сум читер ! как да го видам ? довнлоадирах го , на Десктоп ми е .. Ама само незнам како ...:smir:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Деца де бе кажејте как да си го видам демото .. тав КНЕЛЕ НООБЕРО и другите шо мислат оти сум читер ! как да го видам ? довнлоадирах го , на Десктоп ми е .. Ама само незнам како ...:smir:
Стај го во cstrike фолдерот. После, ја пушташ играта, отвараш конзола, куцаш viedemo [name] и ќе се пушти.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom